Ср, 19 березня 2025

Трамп розповів про "дуже хорошу розмову" із Зеленським

Американський президент Дональд Трамп відзвітував про "дуже хорошу" телефонну розмову із президентом Володимиром Зеленським.

Американський президент Дональд Трамп відзвітував про "дуже хорошу" телефонну розмову із президентом Володимиром Зеленським у середу.

Про це він написав у соцмережі Truth Social, передає "Європейська правда".

Трамп заявив, що мав "дуже хорошу телефонну розмову" з президентом Зеленським. Він розповів, що вона тривала приблизно одну годину.

За словами американського президента, значна частина розмови ґрунтувалася на його вчорашній розмові з очільником Кремля Владіміром Путіним "з метою узгодження запитів і потреб Росії і України".

"Ми перебуваємо на правильному шляху, і я попрошу державного секретаря Марко Рубіо і радника з питань національної безпеки Майкла Волца дати точний опис обговорюваних питань", - підсумував він.

18 березня після телефонної розмови лідерів США і РФ стало відомо, що Путін відкинув пропозицію США про 30-денне повне припинення вогню, на яку раніше погодилась Україна. Натомість він підтримав обіцянку сторін на 30 днів "утриматись" від атак на енергетичні обʼєкти.

Сторони також домовились обговорити "безпеку судноплавства в акваторії Чорного моря" і створити російську та американську експертні групи для обговорення "українського врегулювання".

Тим часом Зеленський заявив, що Путін фактично відкинув пропозицію про повне припинення вогню, здійснивши масовану атаку дронами на українські міста.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Зеленський підтвердив перемир’я і обмін, анонсовані Трампом Сьогодні, 09 травня

Глави МЗС ЄС 11 травня обговорять нові аспекти гарантій безпеки для України Вчора, 08 травня

ЗМІ: Нідерланди поновлюють спроби використати росактиви на користь України Вчора, 08 травня

64% угорців розраховують, що Мадяр поліпшить відносини з Україною Вчора, 08 травня

В Болгарії затвердили новий уряд на чолі з проросійським експрезидентом Вчора, 08 травня

FT: ЄС готується до можливих переговорів з Росією щодо завершення війни Вчора, 08 травня

У ЄС відповіли на заклик Росії евакуювати дипломатів з Києва на 9 травня 07 травня

Зеленський розповів, про що Умєров говоритиме з представниками Трампа 07 травня

Проросійський експрезидент Болгарії отримав мандат на формування уряду 07 травня

У ЄС не ухвалили остаточного рішення щодо торгової угоди зі США 07 травня