Ср, 12 березня 2025

Зеленський очікує на "сильні кроки" США, якщо Росія відмовиться від перемир'я

Президент Володимир Зеленський очікує, що якщо Росія відмовиться від пропозицій, вироблених під час зустрічі у Джидді – США підуть на "сильні кроки".


Фото: www.eurointegration.com.ua

Президент Володимир Зеленський очікує, що якщо Росія відмовиться від пропозицій, вироблених під час зустрічі у Джидді – США підуть на "сильні кроки".

Про це він повідомив під час спілкування із журналістами щодо підсумків перемовин України та США у Саудівській Аравії, пише "Європейська правда".

На запитання журналістів щодо того, що зроблять США, якщо Росія не погодиться на ті кроки, які були погоджені під час зустрічі американської та української делегацій у Саудівській Аравії, Зеленський відповів, що очікує на "сильні кроки".

"Сильні кроки щодо російської сторони. Я так розумію, що ми можемо розраховувати на сильні кроки. Деталей поки що не знаю, але ми говоримо про санкційні дії та посилення України", - заявив він.

Також під час пресконференції український лідер підтвердив, що питання гарантій безпеки для України у разі паузи в російсько-українській війні було предметом перемовин із США, але детальне обговорення буде пізніше.

Він пояснив, що Україна погодилась на ідею США про 30-денне припинення вогню у російсько-українській війні для того, щоб не підігрувати твердженням про "небажання миру".

Читайте також Неоголошене перемир'я. Про що домовилися у Джидді Україна і США та чи погодиться на це Путін

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Сибіга про PURL: США запевнили, що поки не перенаправлятимуть зброю Вчора, 29 березня

Зеленський: США поки не перенаправляли зброю для України на Близький Схід 28 березня

Зеленський відповів на звинувачення від Рубіо у брехні: "Я показав меншу частину айсберга" 28 березня

Фінляндія: замовлена у США зброя має надходити до України  28 березня

Де шукати ланч-бокси зі спіненого полістиролу за доступними цінами 28 березня

Яка різниця між дизельними генераторами з мідною та алюмінієвою обмоткою 28 березня

Рубіо про гарантії безпеки в обмін на вихід ЗСУ з Донбасу: це брехня 28 березня

Дефіцит зброї для ЗСУ, справа про держзраду Фіцо, підпис Трампа на доларах: новини дня 28 березня

Поліція Словаччини розслідує справу про державну зраду Фіцо через рішення щодо України 27 березня

ЗМІ: у Трампа попередили союзників про можливі перебої зі зброєю для України 27 березня