Прем'єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен закликала не допустити того, щоб Росія перенесла свою агресію за межі України.

Прем'єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен закликала не допустити того, щоб Росія перенесла свою агресію за межі України.
Про це вона сказала журналістам після екстреної зустрічі європейських лідерів у Парижі 17 лютого, передає "Європейська правда" з посиланням на DR.
Фредеріксен заявила, що подальші інвестиції в оборону є головним меседжем зустрічі лідерів Європи.
"Росія є реальною загрозою для безпеки всієї Європи, а отже, і для нашої свободи, тому найважливішим посланням сьогоднішнього вечора є необхідність переозброєння", - зазначила вона.
"Ми повинні переозброїтися в Данії, ми повинні переозброїтися в Європі, і ми повинні зробити це, щоб не дати Росії перенести війну з України в інші європейські країни", - додала премʼєрка.
Заяви Фредеріксен перегукуються з оцінками розвідки Данії, відповідно до яких у разі припинення війни в Україні Росія може бути готовою до великомасштабної війни в Європі приблизно через п'ять років.
Своєю чергою премʼєр-міністр Великої Британії Кір Стармер заявив про важливість участі США у майбутніх гарантіях безпеки для України, назвавши їх "єдиним способом" дієво стримувати Росію.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Новий прем’єр Британії вже поговорив з Трампом
Зеленський вперше поговорив з новим прем’єром Британії та анонсував зустріч
Новий прем’єр Британії проведе розмову з Зеленським і запевнить у підтримці
У Польщі обговорять загрозу провокації РФ з використанням перехоплених українських дронів
У Єврокомісії привітали Ченцова з призначенням віцепремʼєром
Литовський міністр: Путіну потрібна нова перемога й він дивиться на Балтію та Польщу
Пансіонат «Мрія»: сучасний будинок для людей похилого віку з професійним доглядом
Коли медичне таксі в Києві є безпечнішою альтернативою звичайному транспорту
Рекомендации по уходу за стиральной машиной
Угорщина без президента, ДТП з українцями у Чехії, Трамп погрожує Канаді: все за вихідні