Вт, 18 лютого 2025

Келлог розповів деталі візиту в Україну

Спецпосланник президента США з питань російсько-української війни Кіт Келлог приїде до України у середу, 19 лютого, і проведе там три дні.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Спецпосланник президента США з питань російсько-української війни Кіт Келлог приїде до України у середу, 19 лютого, і проведе там три дні.

Про це він сказав після зустрічей у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі, відповідаючи на запитання "Інтерфакс-Україна", пише "Європейська правда".

Келлог розповів, що приїде в Україну потягом з Польщі, де буде з візитом у вівторок, 18 лютого, і буде в Києві "у середу вранці".

Він додав, що програма його візиту, який триватиме три дні, ще на стадії узгодження.

"Що стосується поїздки в Україну, то поїздка ще на стадії завершення, тобто чи я туди поїду? Відповідь – так. Чи буде у мене можливість зустрітися з президентом Зеленським? Відповідь – так", - додав посланник.

Президент Володимир Зеленський раніше висловив сподівання, що представник Трампа з питань переговорів щодо України Кіт Келлог відвідає військових на лінії фронту.

У понеділок Келлог також заявив, що Україна буде сама ухвалювати рішення про те, чи приймати майбутню "мирну угоду".

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Посол України у Польщі вшанував жертв Волинської трагедії біля меморіалу у Варшаві 11 липня

Глава МЗС Нідерландів про ракети до Patriot для України: ми передали все, що могли 10 липня

ЗМІ: ЄС може дозволити Україні купувати зброю Британії через допомогу на 90 млрд євро 10 липня

Результати саміту НАТО, Україна відмовила Греції, російські шпигуни в Італії: новини дня 10 липня

Головний кандидат у прем’єри Британії: наша підтримка України не зменшиться 09 липня

Зеленський зустрічається з Навроцьким на полях саміту НАТО 08 липня

МЗС розкритикувало спроби винести українсько-польські суперечки на рівень Європарламенту 08 липня

З’явився текст резолюції Європарламенту, де Україну критикують за назву на честь героїв УПА 08 липня

Європарламент визнав, що "план Качки-Кос" виконаний на 15%, закликає Київ пришвидшитися 08 липня

Європарламент розкритикував Зеленського за назву підрозділу на честь УПА 08 липня