Верховна Рада у вівторок, 4 лютого, в цілому прийняла закон, який ратифікує угоду між урядами України та Британії щодо офіційної кредитної підтримки розвитку оборонних спроможностей держави.

Верховна Рада у вівторок, 4 лютого, в цілому прийняла закон, який ратифікує угоду між урядами України та Великої Британії щодо офіційної кредитної підтримки розвитку оборонних спроможностей держави.
Про це пише "Європейська правда" із посиланням на сайт Верховної Ради.
Загалом 245 народних депутатів підтримали ратифікацію Рамкової угоди між Україною та Великою Британією щодо офіційної кредитної підтримки розвитку оборонних спроможностей України.
Як відомо, за цією угодою передбачені кошти на організацію ремонтних баз для військової техніки та іншого озброєння.
У липні міністри оборони України та Британії Рустем Умєров і Джон Гілі підписали рамкову угоду, яка передбачає надання кредиту на 2 млрд фунтів стерлінгів для фінансування оборонних потреб Києва.
Ця угода покликана забезпечити фінансову підтримку для посилення обороноздатності України, зокрема "закупівлю сучасного озброєння, військової техніки та інших засобів оборони відповідно до стандартів НАТО".
А 16 січня Україна та Британія підписали історичну Угоду про сторічне партнерство задля поглиблення безпекових зв'язків та зміцнення партнерства для майбутніх поколінь.
Радимо також ознайомитися зі статтею "ЄвроПравди": Військові бази, взаємна оборона і не лише: що дає Україні Сторічна угода з Британією.
Архів журналу Віче
|
№12 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Туск: до завершення мирних переговорів ще далеко
Зеленський: зустрічі зі США та Європою у січні мають призвести до переговорів України з РФ
Зеленський: Україна хоче від США гарантії безпеки на 30-50 років, Трамп буде думати
Зеленський: команди США та України зустрінуться на тижні для узгодження питань
Зеленський та Трамп зустрілися у Флориді для переговорів про мир
Трамп каже, що зателефонує Путіну після розмови з Зеленським
Зеленський і Трамп будуть домовлятися про послідовність втілення пунктів мирної угоди
План розмови з Трампом, система проти дронів, у Польщі загинули 5 українців: все за вихідні
Трамп повідомив про "продуктивну" розмову з Путіним перед зустріччю із Зеленським
Стармер не доєднався до розмови Зеленського з євролідерами: ЗМІ назвали причину