Президент Володимир Зеленський у пʼятницю, 17 січня, прийняв лідера найбільшої словацької опозиційної партії "Прогресивна Словаччина" Міхала Шимечку, який приїхав у Київ.

Президент Володимир Зеленський у пʼятницю, 17 січня, прийняв лідера найбільшої словацької опозиційної партії "Прогресивна Словаччина" Міхала Шимечку, який приїхав у Київ.
Про це передає "Європейська правда" з посиланням на "Укрінформ".
Під час зустрічі Зеленський і Шимечка говорили про двосторонні відносини та енергетичну безпеку.
"Для нас дуже важливо все, що ви зробили для наших людей, ваше ставлення, дуже дякую за підтримку нашого суверенітету, наших людей. Ваш візит є сигналом того, що ви продовжите підтримувати наш суверенітет, нашу незалежність", - цитує "Укрінформ" Зеленського.
Фото: Укрінформ
Глава держави також сказав Шимечці, що для України важливо "почути сигнал від словацького народу, що ви також будете підтримувати український народ на нашому шляху в ЄС та НАТО, бо це для нас ключове".
Він також нагадав, що до України на переговори запрошували прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо, "але приїхав інший лідер".
Раніше стало відомо, що до Києва прибула делегація опозиційних політиків Словаччини з метою підтримати дружні взаємини з Україною на тлі гострого конфлікту між Києвом та прем’єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо.
Тим часом словацькі прозахідні опозиційні партії також хочуть найближчим часом ініціювати вотум недовіри уряду Фіцо.
Дивіться також відеоблог і читайте статтю "ЄвроПравди" про те, навіщо уряд Словаччини свідомо розпалює конфлікт з Україною.
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
NYT: Німеччина, Франція та Британія готують власний формат перемовин щодо України
Іспанська Сеута – під посиленою охороною через ризик нового напливу мігрантів
Директора CEO Club, затриманого у Польщі "за крадіжку велосипедів", звільнили
У Польщі затримали двох жінок, які напали на українців у Познані
Румунія втретє за добу оголошувала тривогу через повітряні цілі біля кордону з Україною
Естонія виділила Україні понад 300 тисяч євро на підготовку до зими
Україна отримала знижку 50% на залізничний транзит через Молдову
Румунія знищила два дрони, що дрейфували біля її газового проєкту в Чорному морі
Ексгумація Коновальця, Путін зробив поступку Трампу, президент Угорщини: новини дня
Спікер Сейму закликав Україну визнати події на Волині геноцидом задля вступу в ЄС