Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга запевнив, що Україна не відмовлялася від принципу не вести перемовини особисто з правителем Росії Владіміром Путіним.

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга запевнив, що Україна не відмовлялася від принципу не вести перемовини особисто з правителем Росії Владіміром Путіним.
Про це він сказав в інтерв’ю "Європейській правді".
Сибігу запитали, якою зараз є позиція Києва стосовно прямих переговорів з очільником Кремля – про що може постати питання у контексті намірів обраного президента США Дональда Трампа "швидко закінчити війну", та чи залишається чинним рішення РНБО про заборону прямих переговорів з Путіним.
"Так, це рішення і зараз діє", - відповів Сибіга.
На уточнююче питання, наскільки жорстка ця позиція Києва, він відповів: "Станом на сьогодні це рішення РНБО чинне".
Читайте також повний текст інтерв’ю Очікування від Трампа, стратегія України щодо сусідів, газ та зброя: велике інтерв’ю Андрія Сибіги
Дональд Трамп, як відомо, заявив про плани особисто зустрітися з правителем Росії та каже, що вже працює над організацією зустрічі.
Архів журналу Віче
|
№4 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Прем’єр Албанії критикує ЄС за стратегічну помилку щодо Росії
Лідери ЄС обговорили з Зеленським відкриття переговорних кластерів і військову підтримку
У ЄС розповіли, що увійшло до 20-го пакета санкцій проти Росії
ЄС розширив санкції проти Білорусі в межах 20-го пакета заходів проти Росії
Орбан і Фіцо зняли вето: 90 млрд для України та 20-й пакет санкцій проти РФ ухвалені
Зеленський прибув на Кіпр, де відбудеться неформальний саміт ЄС
Зеленський про "символічне" членство в ЄС: Україна захищає Європу не символічно
У Румунії сім міністрів від Соціал-демократичної партії подали у відставку
Письмове ухвалення 90 млрд для України та санкцій ЄС проти РФ подовжили на дві години
У Трампа заявили, що пішли на послаблення санкцій проти РФ через запити кількох країн