Вт, 14 січня 2025

Пісторіус про допомогу Україні на 3 млрд євро: стоїть питання коштів, яких ще немає

Німецький уряд підготував усе необхідне для додаткової військової допомоги для України на 3 млрд євро, але всередині все ще тривають перемовини щодо фінансування.

Німецький уряд підготував усе необхідне для додаткової військової допомоги для України на 3 млрд євро, але всередині нього все ще тривають перемовини щодо фінансування.

Про це заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським в Києві 14 січня, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Укрінформ".

Пісторіус підкреслив, що всередині уряду триває робота над підготовкою допомоги Україні на 3 млрд євро.

"Щодо пакета допомоги на 3 млрд, ми підготували все, що треба, але ми досі в процесі перемовин всередині уряду, тому що все ще стоїть питання коштів, яких ще немає, тому що досі немає бюджету. Це всього лише фіскальна проблема в уряді. Ми працюємо над цим і я зберігаю оптимізм, що ми знайдемо рішення", - сказав він.

Міністр наголосив, що частина демократичних партій Німеччини продемонстрували бажання робити кроки в цьому напрямку.

Він також запевнив, що незалежно від того, який уряд очолить країну після виборів 23 лютого, німецька підтримка України залишиться "надійною, непохитною, відданою й енергійною".

Раніше видання Spiegel повідомило, нібито всередині уряду Німеччини виникла суперечка щодо додаткового пакета зброї для України на суму близько 3 млрд євро.

Згодом Пісторіус спростував повідомлення про те, що Шольц нібито блокує додатковий пакет військової допомоги Україні на суму 3 млрд євро.

www.eurointegration.com.ua

Останні новини

Трамп після саміту G7 розповів про "дуже хороші розмови" з Путіним і Зеленським Сьогодні, 18 червня

Ідея Трампа щодо Росії, текст угоди США-Іран, Мадяр зняв санкції з ЄвроПравди: новини дня Сьогодні, 18 червня

Мелоні запропонує кандидатуру перемовника від ЄС щодо російсько-української війни Вчора, 17 червня

Трамп пообіцяв розглянути запит України щодо ліцензій на ППО Вчора, 17 червня

Рютте заявив про відсутність планів щодо Ради Україна-НАТО на саміті в Анкарі Вчора, 17 червня

Прем’єр Латвії анонсував новий внесок в ініціативу із закупівлі зброї США для України Вчора, 17 червня

ЗМІ: у Польщі кажуть, що Зеленський приїде у Гданськ попри скандал з "героями УПА" Вчора, 17 червня

Рада ЄС розпочала технічну підготовку до відкриття кластерів 2-6 для України та Молдови Вчора, 17 червня

У ЄС не впевнені, що Україна відкриє усі перемовні кластери у липні 2026 Вчора, 17 червня

Польща "боротиметься за свої інтереси" під час перемовин про вступ з Україною і Молдовою 16 червня