09 січня

У Пентагоні розповіли про вміст пакета для України на $500 млн

У Пентагоні оголосили, що увійшло до пакета військової допомоги для України на суму 500 млн доларів, який анонсував очільник відомства Ллойд Остін.


Фото: www.eurointegration.com.ua

У Пентагоні оголосили, що увійшло до пакета військової допомоги для України на суму 500 млн доларів, який анонсував очільник відомства Ллойд Остін.

Відповідну заяву оприлюднила пресслужба американського оборонного відомства, повідомляє "Європейська правда".

Це 74-й транш військового обладнання, наданий адміністрацією президента Джо Байдена із запасів Міністерства оборони США для України з серпня 2021 року.

За даними Пентагону, до нього увійшли:

ракети AIM-7, RIM-7 і AIM-9M для протиповітряної оборони;

ракети класу "повітря-земля";

допоміжне обладнання для F-16;

танкові мостоукладачі;

обладнання захищеного зв'язку;

стрілецька зброя та боєприпаси;

запасні частини, допоміжне обладнання, послуги, навчання і транспорт.

Під час засідання Контактної групи з питань допомоги Україні, яка проходить на авіабазі "Рамштайн" у Німеччині 9 січня, також затвердили дорожні карти з підтримки України до 2027 року.

Своєю чергою президент Володимир Зеленський закликав учасників "Рамштайну" до більшого залучення у виробництво дронів в Україні, а також до укладання двосторонніх безпекових угод з Україною.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №11/2016 №11
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЗМІ дізнались, які корективи Європа хоче внести у "мирний план" США Сьогодні, 23 листопада

Зеленський повідомив про перші результати переговорів щодо "мирного плану" у Женеві Сьогодні, 23 листопада

Трамп звинуватив Україну в невдячності за його зусилля припинити війну Сьогодні, 23 листопада

Макрон розповів деталі про обговорення "мирного плану" для України в Женеві Сьогодні, 23 листопада

Коаліція рішучих обговорить спільні дії щодо України 25 листопада Сьогодні, 23 листопада

Трамп заявив, що "мирний план" США є далеко не остаточною пропозицією Сьогодні, 23 листопада

Орбан вимагає у ЄС негайно підтримати "мирний план" США і зупинити допомогу Україні Вчора, 22 листопада

Лідери ЄС і G7 спільно розкритикували частину "мирного плану" США Вчора, 22 листопада

Путін прокоментував новий "мирний план" США Вчора, 22 листопада

Вимоги Трампа до України, "мирний план" Європи, вирок за хабарі від ОПЗЖ: новини дня Вчора, 22 листопада