Президент Володимир Зеленський розповів про свою зустріч з французьким колегою Емманюелем Макроном та обраним президентом США Дональдом Трампом.

Президент Володимир Зеленський розповів про свою зустріч з французьким колегою Емманюелем Макроном та обраним президентом США Дональдом Трампом.
Про це він написав в X (Twitter), передає "Європейська правда".
Зеленський назвав зустріч "хорошою і продуктивною", подякувавши Макрону за її організацію.
"Президент Трамп, як і завжди, налаштований рішучо. Дякую за це", - написав Зеленський.
"Спілкувалися про наших людей, ситуацію на полі бою та справедливий мир для України. Ми всі хочемо завершити цю війну якнайшвидше та справедливо.
Домовилися працювати далі. Мир завдяки силі можливий!", – заявив він.
Як повідомлялося, зустріч Зеленського, Макрона і Трампа тривала близько 35 хвилин.
Спочатку в Єлисейському палаці повідомляли, що Макрон спершу прийме Трампа, а потім – Зеленського, і вже у суботу ввечері стало відомо, що тристороння зустріч таки відбудеться.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Магазин инструментов для стоматологий: как выбрать и где купить надёжный инструментарий
Перший транш з 90 млрд, поляки проти України в ЄС, Франція перехопила судно РФ: новини дня
Офіційно: ЄС продовжив економічні санкції проти РФ на рік
Марта Кос розповіла, які шляхи вступу України зараз обговорюються в ЄС
В ЄС розповіли, як планують дати Україні наступні 100 млрд євро: будуть жорсткі вимоги
Рубіо відреагував на скарги Кремля щодо недотримання "духу Анкориджа"
Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України
На "енергетичному Рамштайні" оголосили про 375 млн євро на підтримку України
Фон дер Ляєн у Гданську оголосила про виділення 3,2 млрд євро макрофіну та коштів на дрони
Трамп заявив, що Зеленський "непогано справляється" у війні з РФ