Президент Володимир Зеленський розповів про свою зустріч з французьким колегою Емманюелем Макроном та обраним президентом США Дональдом Трампом.

Президент Володимир Зеленський розповів про свою зустріч з французьким колегою Емманюелем Макроном та обраним президентом США Дональдом Трампом.
Про це він написав в X (Twitter), передає "Європейська правда".
Зеленський назвав зустріч "хорошою і продуктивною", подякувавши Макрону за її організацію.
"Президент Трамп, як і завжди, налаштований рішучо. Дякую за це", - написав Зеленський.
"Спілкувалися про наших людей, ситуацію на полі бою та справедливий мир для України. Ми всі хочемо завершити цю війну якнайшвидше та справедливо.
Домовилися працювати далі. Мир завдяки силі можливий!", – заявив він.
Як повідомлялося, зустріч Зеленського, Макрона і Трампа тривала близько 35 хвилин.
Спочатку в Єлисейському палаці повідомляли, що Макрон спершу прийме Трампа, а потім – Зеленського, і вже у суботу ввечері стало відомо, що тристороння зустріч таки відбудеться.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський не поїхав до Польщі, Лукашенко втік з Білорусі, відставка уряду Литви: новини дня
В МЗС вважають виправданим, щоб Свириденко очолювала делегацію України в Гданську
FT: Трамп розповів Зеленському, як його вразили воєнні успіхи України
Офіційно: Зеленський не їде на URC до Гданська, делегацію очолить Свириденко
У Польщі кажуть, що Зеленський не приїде на конференцію з відновлення у Гданську
Трамп погрожує не надати допомогу країнам НАТО, якщо його про це попросять
Какие бывают неисправности/поломки пластиковых окон
Бельгія видала ордер на арешт колишнього єврокомісара у справі про корупцію в Європарламенті
Відставка прем'єра Британії, Навроцький як Орбан, зняття санкцій з Ірану: новини дня
Представники польського бізнесу закликають Польщу та Україну до діалогу