Очільник Міністерства закордонних справ України Андрій Сибіга вийшов з зали пленарних засідань ОБСЄ перед початком виступу російського міністра Сергєя Лаврова.

Очільник Міністерства закордонних справ України Андрій Сибіга вийшов з зали пленарних засідань ОБСЄ перед початком виступу російського міністра Сергєя Лаврова.
Про це повідомила пресслужба МЗС, передає "Європейська правда".
У четвер, 5 грудня, Сибіга вийшов з зали пленарних засідань ОБСЄ на Мальті перед початком виступу свого російського "колеги" Лаврова.
Перед цим, наприкінці свого виступу, як передає відомство, він назвав його воєнним злочинцем.
Слідом за міністром закордонних справ України залу залишили ще низка іноземних міністрів і дипломатів.
Зокрема, на відео, яке опублікувало МЗС, видно, що слідом за Сибігою покидають зал міністри закордонних справ Польщі та Чехії – Радослав Сікорський та Ян Ліпавський, які раніше заявили, що не будуть слухати виступ Лаврова на засіданні Ради міністрів ОБСЄ.
Відомо, що Лавров, хоч і перебуває під санкціями ЄС, але бере участь у міністерській зустрічі ОБСЄ на Мальті. Це перша його поїздка у країну ЄС за час повномасштабної війни.
За інформацією ЗМІ, Лавров братиме участь в обіді в перший день засідання ОБСЄ, але не буде присутній на вечері, темою якої буде російська агресія проти України.
Минулого року главу російського МЗС впустили на міністеріал ОБСЄ у Північній Македонії, яка ще не є членом ЄС (детально про це – у відеоблозі "ЄвроПравди", а також у статті "ОБСЄ не осідлала Лаврова").
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
В Угорщині Андраш Бака офіційно вступив на посаду президента
Трамп оголосив про триденну відстрочку нових мит для Канади
Зеленський вніс до ВР кандидатуру Сибіги на призначення главою МЗС
У Латвії сталась масштабна кібератака: президент каже про загрозу нацбезпеці
Туск: напад на українських дітей у Бидгощі – це антипольська дія
"Ми що, з глузду з’їхали? ": Прем’єр Латвії критикує відмову від заборони на в’їзд військовим РФ
Пансіонат для літніх людей у Києві
Як підготувати професійну конференцію: від програми до технічного оснащення
Электросамокат или электроскутер: что выбрать
Глава МЗС Естонії про дрон в Румунії: загроза існуватиме доти, доки Росія продовжує війну