Данія надасть 6 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури України, пошкодженої внаслідок російських атак.

Данія надасть 6 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури України, пошкодженої внаслідок російських атак.
Про це пише Урядовий портал, передає "Європейська правда".
Як зазначається, про це йшлося під час зустрічі віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції – міністерки юстиції України Ольги Стефанішиної з делегацією Данії на чолі з міністеркою у європейських справах Данії Марією Б’єрре Хольст.
На початку зустрічі Хольст оголосила про новий пакет допомоги для відновлення енергетичної інфраструктури України: 6 млн буде спрямовано у Фонд енергетичної підтримки України Енергетичного співтовариства.
Під час зустрічі, сторони зосередились на обговоренні питань, пов’язаних з процесом розширення Європейського Союзу, вступом України до ЄС, а також трансформацій, необхідних на цьому шляху.
Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок під час візиту до Києва 4 листопада оголосила про виділення 200 млн євро додаткової зимової допомоги для України.
Наприкінці листопада стало відомо, що федеральне міністерство економіки Німеччини надає ще 65 млн євро на ремонт української енергетичної інфраструктури.
Також 27 листопада, на тлі пошкодження об’єкта критичної інфраструктури у Тернопільській області, США направили до Тернополя допомогу задля забезпечення постачання тепла та води для домогосподарств і важливих об'єктів.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського
Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове
Мадяр розповів, як діяв проти України у ЄС і запевнив, що Орбан був проукраїнським
Навроцький постановив забрати у Зеленського орден через "героїв УПА" і пригрозив щодо ЄС
ЗМІ: Міноборони Німеччини зацікавилося ракетами двох українських виробників
ЗМІ: уряд Стармера закликатиме його готуватися до відставки
Фіцо після зустрічі з Зеленським каже, що має з ним "фундаментально протилежні погляди"
Зеленський таки поговорив із Мадяром на саміті ЄС
ЗМІ: Макрон та Мерц розкритикували Кошту за контакти з Кремлем
Мелоні назвала брехнею заяви Трампа про те, що вона "благала" його про спільне фото