Сб, 30 листопада 2024

ЗМІ: Україна просить НАТО про запрошення на вступ на засіданні наступного тижня

Україна закликала НАТО запросити її приєднатися до військового альянсу на засіданні наступного тижня

Україна закликала НАТО запросити її приєднатися до військового альянсу на засіданні наступного тижня

Про це йдеться у листі, з яким у п'ятницю ознайомилося агентство Reuters, передає "Європейська правда".

У листі міністр закордонних справ України Андрій Сибіга звертається до своїх колег з НАТО: "Я закликаю вас схвалити рішення запросити Україну приєднатися до Альянсу як один з результатів зустрічі міністрів закордонних справ НАТО 3-4 грудня 2024 року".

Наступного тижня зустріч міністрів країн-членів НАТО відбудеться у Брюсселі.

Як повідомлялося, наступна зустріч Ради Україна-НАТО запланована на 3 грудня, коли в Брюсселі відбудеться засідання на рівні міністрів закордонних справ Альянсу.

Нещодавно Парламентська асамблея НАТО закликала посилити політичні й практичні зусилля з метою допомогти Україні отримати запрошення і якнайшвидше стати 33-м членом НАТО.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

"Настав час для формату НАТО 32+1": президент Фінляндії про потребу членства України Сьогодні, 07 липня

Україна та Естонія підписали угоду про співпрацю у безпілотних технологіях Сьогодні, 07 липня

Україна та Нідерланди підписали угоду щодо співпраці у безпілотних технологіях Сьогодні, 07 липня

Зеленський: хіба правильно лишати поза НАТО країну з таким оборонним потенціалом? Сьогодні, 07 липня

Зеленський повідомив про прибуття великого пакета ППО від Канади Сьогодні, 07 липня

Прем’єр Канади пообіцяв військову допомогу Україні на 900 млн "у найближчі місяці" Сьогодні, 07 липня

Стало відомо, коли відбудеться зустріч Зеленського з Трампом в Анкарі Сьогодні, 07 липня

Зеленський прибув до Анкари на саміт НАТО Сьогодні, 07 липня

Глава МЗС Польщі про атаку РФ: "якої реакції союзників ми б хотіли, якби це було у нас?" Вчора, 06 липня

Сибіга розповів про головне послання до саміту НАТО після масованого удару РФ Вчора, 06 липня