Нд, 24 листопада 2024

Міністр сільського господарства Польщі зустрінеться з фермерами, які блокують кордон з Україною

Міністр сільського господарства Польщі Чеслав Секерський у неділю, 24 листопада, зустрінеться із групою фермерів, які блокують пункт пропуску "Медика – Шегині" на кордоні з Україною.

Міністр сільського господарства Польщі Чеслав Секерський у неділю, 24 листопада, зустрінеться із групою фермерів, які блокують пункт пропуску "Медика – Шегині" на кордоні з Україною.

Про це повідомляє RMF24, пише "Європейська правда".

Польські фермери озвучили дві причини протесту на кордоні з Україною.

Перша – це невиконання вимоги зберегти рівень сільськогосподарського податку у 2024 році на рівні 2023 року.

Друга – "занепокоєння щодо підписання Європейським Союзом угоди про вільну торгівлю з південноамериканською країнами МЕРКОСУР (Бразилія, Аргентина, Парагвай та Уругвай).

Сам Секерський раніше заявляв, що його міністерство виступає проти угоди з країнами МЕРКОСУР.

Він додав, що Польща разом з Францією блокуватиме допуск на ринок ЄС продуктів харчування, які не відповідають стандартам безпеки.

Міністр також повідомив, що його відомство разом з Міністерством розвитку і технологій наразі готує позицію з цього питання, яка має бути прийнята Радою міністрів у вівторок.

Один з організаторів блокади Роман Кондров каже, що переговори з міністром можуть покласти край блокаді, якщо Секерський матиме конкретну пропозицію для фермерів.

Як зазначено, наразі фермери блокують пішохідний перехід цілодобово, змінюючи один одного кожні кілька годин.

Станом на 9 ранку в черзі на в'їзд в Україну стояли 37 вантажівок, а черга з легкових автомобілів сягала пів кілометра.

Як відомо, блокада на пункті пропуску "Медика-Шегині" розпочалася зранку 23 листопада.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Посол США при НАТО: Трамп переглядає підтримку європейських зусиль в Україні Сьогодні, 02 квітня

Трамп заявив, що США не слід було втручатися у війну в Україні Сьогодні, 02 квітня

ЗМІ: у Європи немає єдиної ідеї, чим замінити НАТО, якщо він розвалиться Сьогодні, 02 квітня

Мандрувати і жити: як туризм стає частиною повсякденності Сьогодні, 02 квітня

Весняний відпочинок у Карпатах: пробудження природи та нова енергія Сьогодні, 02 квітня

Трамп вважає, що домігся "повної зміни режиму" в Ірані Сьогодні, 02 квітня

У Польщі відреагували на заяви Трампа про вихід з НАТО Вчора, 01 квітня

ЄС передасть на підтримку України 1,4 млрд євро доходів від заморожених активів РФ Вчора, 01 квітня

ЄС виділяє Україні 80 млн євро, отримані з прибутків від заморожених росактивів Вчора, 01 квітня

Рада розгляне "критичні" для фінансування України за Ukraine Facility проєкти 7-8 квітня 31 березня