Нд, 24 листопада 2024

Глава Міноборни Німеччини: Європа стоїть перед обличчям довгострокової загрози

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус попередив, що зараз Європа стоїть перед обличчям довгострокової загрози.

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус попередив, що зараз Європа стоїть перед обличчям довгострокової загрози.

Про це Пісторіус сказав на заході, організованому Фондом Фрідріха Еберта в Арнсберзі, його цитує Tagesschau, повідомляє "Європейська правда".

Міністр підкреслив, що розв’язана РФ війна проти України більше не є регіональною.

За словами очільника німецького оборонного відомства, господар Кремля Владімірір Путін "уже давно повністю перейшов на військову економіку".

За три місяці Росія виробляє стільки зброї і боєприпасів, скільки весь Європейський союз виробляє за рік, додав Пісторіус.

Він також зазначив, що своїй промові наприкінці жовтня Путін говорив про "серйозну, непримиренну боротьбу за новий світовий порядок".

Пісторіус каже, що Путін уже вважає себе переможцем у війні проти українців.

Водночас гібридна війна з використанням дезінформації та фальшивих новин іде повним ходом, попередив німецький міністр.

"Наша безпека – крихкий актив", - сказав він.

Німеччина має прискорити темп і більше інвестувати у свій "військовий потенціал", резюмував глава Міноборони.

Раніше повідомляли, що уряд Німеччини до кінця року опублікує нову стратегію розвитку оборонної промисловості, яка має на меті скоротити бюрократію і прискорити виробництво озброєнь.

Сам Пісторіус у вересні заявляв, що Німеччина готова стати головною опорою стримування агресії Росії в Європі.

www.eurointegration.com.ua

Останні новини

Зеленський поговорив з посланцями Трампа під час зупинки в аеропорту Кишинева Сьогодні, 09 червня

Зеленський: три країни допоможуть Україні посилити антибалістичний захист Сьогодні, 09 червня

Марта Кос попередила депутатів про втрату 300 млн євро через реформу щодо суддів, яку ті затягують Сьогодні, 09 червня

Навроцький ще не ухвалив рішення позбавити Зеленського ордена Білого Орла Вчора, 08 червня

"Буду рада мати договір про вступ України": Кос розповіла про строки переговорів з ЄС Вчора, 08 червня

ЄС перерахував Україні 2,8 млрд євро допомоги в рамках Ukraine Facility Вчора, 08 червня

У Єврокомісії підтвердили, що 21-й пакет санкцій ЄС проти РФ буде готовий цього тижня Вчора, 08 червня

Авіація НАТО збила дрон, що вторгся в повітряний простір Латвії Вчора, 08 червня

Каллас: дискусії про розблокування Угорщиною 6,6 млрд євро за підтримку України тривають Вчора, 08 червня

Туск закликав президентів України і Польщі до розмови, перші ніж "емоції зруйнують солідарність" Вчора, 08 червня