У Кремлі заперечують, що російський правитель Владімір Путін проводив телефонну розмову з Дональдом Трампом після перемоги республіканця на виборах президента США.

У Кремлі заперечують, що російський правитель Владімір Путін проводив телефонну розмову з Дональдом Трампом після перемоги республіканця на виборах президента США.
Як повідомляє "Європейська правда", про це заявив речник Путіна Дмитрій Пєсков, якого цитує Интерфакс.
Пєсков назвав "вигадкою" публікацію в ЗМІ щодо розмови Трампа і Путіна, в ході якої вони, зокрема обговорювали розв’язану РФ війну проти України.
"Не було розмови. Це найбільш наочний приклад якості тієї інформації, яку зараз публікують іноді навіть у досить поважних виданнях. Це повністю не відповідає дійсності. Це чиста вигадка, це просто неправдива інформація", - сказав кремлівський речник.
За даними WP, в ході розмови Трамп порадив російському правителю не йти на ескалацію війни в Україні та нагадав йому про значну військову присутність США в Європі.
Напередодні Пєсков заявив, що РФ побачили "позитивні" сигнали з огляду на обрання Дональда Трампа президентом США, коли йдеться про повномасштабне російське вторгнення в Україну.
Крім того, минулого тижня російське видання "Верстка" повідомило, що Путін неформально привітав Трампа з перемогою на президентських виборах нібито "через знайомих".
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Результати саміту НАТО, Україна відмовила Греції, російські шпигуни в Італії: новини дня
Головний кандидат у прем’єри Британії: наша підтримка України не зменшиться
Зеленський зустрічається з Навроцьким на полях саміту НАТО
МЗС розкритикувало спроби винести українсько-польські суперечки на рівень Європарламенту
З’явився текст резолюції Європарламенту, де Україну критикують за назву на честь героїв УПА
Європарламент визнав, що "план Качки-Кос" виконаний на 15%, закликає Київ пришвидшитися
Європарламент розкритикував Зеленського за назву підрозділу на честь УПА
Трамп про удари по російських НПЗ: це ескалація, яка може привести до кінця війни
Трамп каже, що США будуть купувати в України дрони
Трамп розповів, чому мирні переговори не будуть у Москві, та отримав жарт від Зеленського