Пн, 04 листопада 2024

Зеленський відзначив зрушення у постачаннях від партнерів для фронту

Президент Володимир Зеленський заявив, що наразі є важливі зрушення в питаннях щодо постачання від партнерів для фронту.

Президент Володимир Зеленський заявив, що наразі є важливі зрушення в питаннях щодо постачання від партнерів для фронту.

Про це він повідомив за результатами наради, яку він провів разом з головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським, главою Генштабу Анатолієм Баргилевичем та міністром оборони Рустемом Умєровим, передає "Європейська правда".

Як акцентував український лідер, є важливі зрушення в питаннях щодо постачання від партнерів для фронту.

За його даними, наразі фіксується збільшення постачання згідно з пакетами підтримки – кращими стали результати в постачанні щодо артилерії.

Зауважимо, нещодавно Зеленський розкритикував партнерів із держав НАТО, зокрема США, за те, що вони не дотримали слова стосовно обіцяної військової підтримки України.

Тоді він наголосив, що у НАТО не були готові на рішучі кроки щодо членства України через війну, натомість пообіцяли "шість-сім" систем для захисту українського неба.

Водночас, за його словами, Україна досі не отримала цієї кількості.

1 листопада Міністерство оборони США оголосило про новий пакет військової допомоги Україні вартістю $425 млн.

www.eurointegration.com.ua

Останні новини

Реформа фіндопомоги ЄС включає 8 з 10 пунктів євроінтеграційного "плану Качки-Кос" Сьогодні, 13 червня

Очільник МЗС Ірану заявив, що угода з США "ближча ніж будь-коли" Сьогодні, 13 червня

Україна виконала останню вимогу для відкриття кластера переговорів про вступ до ЄС Сьогодні, 13 червня

Зеленський підписав закон, що виключає російську з-під захисту конвенції Ради Європи Сьогодні, 13 червня

ЄС оприлюднив порядок денний конференції з Україною, на якій відкриють кластер Сьогодні, 13 червня

Зеленський: відкриття кластера є значною підтримкою для нашої держави та людей Сьогодні, 13 червня

Мадяр розповів своїм виборцям, чому погодив початок вступних переговорів України з ЄС Сьогодні, 13 червня

ЗМІ: Україна на "Рамштайні" проситиме додаткові $20 млрд, щоб РФ "палала ще сильніше" Вчора, 12 червня

Кошта анонсував виступ Зеленського на Єврораді 18-19 червня 11 червня

Лідери ЄС 19 червня обговорять посилення Східного флангу у відповідь на вторгнення дронів 11 червня