Поліція Молдови у день проведення другого туру виборів президента зафіксувала організоване транспортування виборців до виборчих дільниць.

Поліція Молдови у день проведення другого туру виборів президента зафіксувала організоване транспортування виборців до виборчих дільниць.
Про це йдеться у повідомленні урядового Telegram-каналу Prima Sursă, пише "Європейська правда".
"Є розумні підстави вважати, що організоване транспортування виборців здійснюється як за межами країни, так і на території Молдови", - сказано у повідомленні.
Національна влада, йдеться у повідомленні, веде розслідування і збирає докази у зв'язку з повітряним транспортуванням виборців з РФ до Білорусі, Азербайджану і Туреччини.
"Закликаємо громадян, які помічають такі порушення, повідомляти про них до Єдиного національного центру екстрених викликів за номером 112.
Цих заходів вживають для захисту цілісності виборчого процесу та забезпечення того, щоб голос кожного громадянина було висловлено вільно, без тиску або невиправданого впливу", – йдеться у повідомленні.
Раніше повідомляли, що на виборчій дільниці в Туреччині зафіксували випадок організованого підвезення виборців.
Крім того, на дільницях, де голосують мешканці Придністров’я, вибори проходят з високою активністю – там фіксують черги. Частина виборців, коментуючи свої мотиви приїзду на голосування, цитують слоган кандидата від проросійської Партії соціалістів Александра Стояногло, і кажуть, що голосують "за справедливість".
А із публікації агентства Reuters стало відомо, що Молдова повідомила кільком країнам ЄС про наміри Росії зірвати голосування молдовських емігрантів на закордонних виборчих дільницях. Молдовська діаспора є здебільшого проєвропейською та голосує за Маю Санду.
Архів журналу Віче
|
№3 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Сибіга відреагував на заяви Угорщини щодо 3 днів на відновлення "Дружби"
Сибіга заявив про шантаж України з боку Орбана в історії з заручниками
У ЄС засудили слова Зеленського про Орбана: "Не має бути погроз на адресу членів ЄС"
Кубілюс почав "ракетний тур" для України з Польщі: треба понад 2000 ракет щороку
ЄС оголосив про нові інвестиції на 1,5 млрд євро для сприяння відновленню України
Нацбанк України: влада Угорщини захопила українських інкасаторів і велику суму валюти
"Це захоплення заручників і держтероризм": МЗС про викрадення інкасаторів Угорщиною
Орбан: Угорщина блокуватиме 90 млрд для України, доки "Дружба" не відновить роботу
В Угорщині заявили, що вважають "погрозою" заяву Зеленського про Орбана і ЗСУ
Лідер угорської опозиції став на захист Орбана через "погрози" Зеленського