Президент Литви Гітанас Науседа описав, якою має бути реакція НАТО на розгортання північнокорейських військ на території РФ і їхнє можливе залучення у війну проти України.

Президент Литви Гітанас Науседа описав, якою має бути реакція НАТО на розгортання північнокорейських військ на території РФ і їхнє можливе залучення у війну проти України.
Про це Науседа написав в X (Twitter), повідомляє "Європейська правда".
Говорячи про реакцію на такі кроки, литовський президент наголосив, що "нерішучість веде до ескалації, а не навпаки".
"Північнокорейські війська допомагають Росії у її війні проти України. НАТО має відреагувати, надавши Україні все необхідне для перемоги", - зазначив він.
Серед кроків, які має вжити НАТО, Науседа назвав постачання Україні далекобійних ракет, дозвіл на удари вглиб російської території, збільшення військової допомоги.
У США раніше заявили, що проводять консультації з Україною, а також іншими союзниками та партнерами щодо кроків у відповідь на перекидання військ КНДР до Росії.
Постійний представник Литви при НАТО Дейвідас Матульоніс напередодні заявив, що Альянс має відповісти конкретними діями на розгортання північнокорейських військ в Росії.
Як відомо, генеральний секретар НАТО Марк Рютте підтвердив розгортання північнокорейських військ для надання допомоги Москві на полі бою в Курській області.
Архів журналу Віче
|
№4 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Генштаб підрахував бойові втрати росіян
Європарламент вирішить, чи доєднається ЄС до комісії щодо репарацій РФ для України
ЗМІ: парламент Британії проголосує за розслідування щодо Стармера у справі про посла у США
В Албанії розпочався судовий процес над експрезидентом у справі про корупцію
У Єврокомісії підтвердили зустріч фон дер Ляєн та Мадяра 29 квітня у Брюсселі
Изготовление москитных сеток под индивидуальный заказ
Зеленський: ще три країни долучилися до програми PURL
Санду у Києві розповіла про плани щодо Придністров'я та роль України у процесі
Макрон: європейці повинні визнати, що тепер проти нас США, Китай і Росія
Мерц окреслив, як бачить інтеграцію України до ЄС, але без швидкого вступу