Міністр оборони Естонії Ханно Певкур висловив зацікавленість у закупівлі оборонної продукції з України.

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур висловив зацікавленість у закупівлі оборонної продукції з України.
Заяву очільника оборонного відомства Естонії наводить ERR, повідомляє "Європейська правда".
За словами Певкура, така співпраця могла б допомогти Україні збільшити виробництво.
Наразі через воєнний стан в Україні діє заборона на експорт, однак естонський міністр переконаний, що це не стане на заваді, якщо країни дійдуть обопільної домовленості.
"Якщо ми отримаємо згоду від уряду України, то, звичайно, це можна робити. Потрібно тут розуміти, що це можна зробити тільки так, що якщо ми купуємо, то Україна отримує більше грошей. І вони зможуть більше виробляти для їхньої армії", - зазначив Певкур.
За його словами, якщо Естонія та Україна все ж дійдуть згоди в цьому питанні, то Естонія закуповуватиме лише те, що справді необхідно для країни.
"Ракети дальньої дії – це, звичайно, цікаво для нас. Там різних варіантів багато. Звичайно, в деталях ми не можемо говорити, але насамперед ми подивимося на ці системи, які можуть впливати на противника на великій дальності", - наголосив Певкур.
Певкур раніше заявляв, що Естонія планує реструктурувати військову допомогу Україні, аби у ній домінувала продукція естонських підприємств.
Він також казав, що уряд країни обговорював можливість відправлення своїх військових із небойовими завданнями на захід України.
Архів журналу Віче
|
№4 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
ЄС виділяє Україні 80 млн євро, отримані з прибутків від заморожених росактивів
Рада розгляне "критичні" для фінансування України за Ukraine Facility проєкти 7-8 квітня
У Німеччині заарештували українця за підозрою у шпигунстві на РФ
Україна і Болгарія підписали угоду про безпекову співпрацю
ЗМІ: Іспанія пообіцяла передати Україні п’ять ракет до Patriot
У ЄС немає "плану Б" з виділення Україні 90 млрд євро, а є алгоритм із трьох пунктів
Глава уряду Болгарії прибув до Києва
Зеленський не вважає, що мирні переговори зайшли у глухий кут
Сибіга про PURL: США запевнили, що поки не перенаправлятимуть зброю
Зеленський: США поки не перенаправляли зброю для України на Близький Схід