Президент України Володимир Зеленський у п’ятницю прибуде з візитом до столиці Німеччини, який вочевидь планували під засідання формату "Рамштайн" на рівні лідерів.

Президент України Володимир Зеленський у п’ятницю прибуде з візитом до столиці Німеччини, який вочевидь планували під засідання формату "Рамштайн" на рівні лідерів.
Про це з посиланням на свої джерела в уряді повідомив Bild, пише "Європейська правда".
За інформацією видання, український президент прибуде у п’ятницю 11 жовтня та розкриє канцлеру Олафу Шольцу деталі свого "плану перемоги", який раніше показав президенту США Джо Байдену.
Крім того, плануються конфіденційні перемовини з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром.
Візит Зеленського до Берліна найімовірніше планувався у зв’язку з проведенням наступного дня, 12 жовтня, зустрічі формату "Рамштайн" на рівні лідерів на однойменній американській авіабазі.
Втім, вже підтвердили, що 12 жовтня зустріч не відбудеться. Основним фактором стала зміна планів президента США Джо Байдена.
Попри заяви про її "перенесення" на поки не визначену дату наразі не відомо, чи відбудеться у майбутньому зустріч на рівні лідерів, як це було заплановано цього тижня.
Про причини цього "Європейська правда" розповідає у відео: Чому скасували "Рамштайн" і що буде з "планом перемоги" Зеленського.
Архів журналу Віче
|
№12 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Axios розповів подробиці розмови Зеленського з Віткоффом і Кушнером
Макрон різко засудив російський обстріл і обіцяє підтримку Україні
Зеленський поговорив із Віткоффом і Кушнером про гарантування миру в Україні
Президент Словаччини проти фінансування зброї для України, бо це "лише продовжує конфлікт"
Зеленський 8 грудня зустрінеться з європейськими лідерами в Лондоні
Умєров і Віткофф розповіли про перебіг переговорів щодо "мирного плану"
Поліція Ірландії розслідує інцидент з дронами під час візиту Зеленського
МЗС: в купівлі американської зброї для України бере участь вже 21 країна
ЗМІ: європейці застерегли Зеленського щодо поступок Росії без надійних гарантій безпеки США
Венс у найближчі тижні очікує хороших новин щодо врегулювання війни