Президент Володимир Зеленський та кандидат у президенти США від республіканців Дональд Трамп зустрілися у п'ятницю в Нью-Йорку у Trump Tower.

Президент Володимир Зеленський та кандидат у президенти США від республіканців Дональд Трамп зустрілися у п'ятницю в Нью-Йорку у Trump Tower.
Про це повідомляє "Європейська правда".
Зеленський подякував Трампу за зустріч, згадавши, що з часу останньої їхньої особистої зустрічі минуло п'ять років.
"Я думаю, у нас є спільний погляд на те, що війна в Україні повинна бути зупинена, і Путін не може перемогти. Україна повинна перемогти. І я хочу обговорити з вами деталі "плану перемоги", - сказав президент України.
фото з трансляції Sky news
Зеленський сказав, що тільки американці вирішують, хто стане наступним президентом США, але вже зараз важливо обговорити спільні кроки після листопада, коли пройдуть вибори. "Тому я вирішив зустрітись з обома кандидатами", - сказав він.
Трамп сказав, що намагатиметься працювати з "обома сторонами", аби врегулювати конфлікт. "Ця країна проходить крізь пекло... Я ніколи не бачив нічого подібного на цю жахливу ситуації", - зазначив він.
Перед зустріччю із Зеленським Трамп відреагував на непряму критику своєї суперниці Камали Гарріс його пропозиції щодо України.
Напередодні на брифінгу з Володимиром Зеленським у Вашингтоні Камала Гарріс назвала політику кампанії Дональда Трампа щодо припинення війни з Росією "пропозицією капітуляції".
Трамп відкинув критику Гарріс і наполягав на тому, що він лише хоче зупинити "шоу жахів, яке триває".
Читайте також: Зеленський в американському пеклі: чому візит до США приніс стільки проблем і як їх вирішувати.
Архів журналу Віче
|
№5 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
FT: темп реформ і різне бачення швидкості вступу посилили напругу між Україною і ЄС
Качка: Україна може закрити більшість переговорних розділів з ЄС за 12-18 місяців
ЗМІ: в НАТО не обговорювали погрози Трампа щодо виведення військ
У США заявили, що Росія допомагає Ірану у війні
Журі Венеційської бієнале йде у відставку на тлі суперечок щодо участі Росії
Європарламент закликав ЄС доєднатися до трибуналу проти Путіна і ввести його в дію
Верховна Рада ратифікувала конвенцію про комісію щодо репарацій для України
У Косові оголосили дату дострокових виборів до парламенту
Європарламент ратифікував приєднання ЄС до комісії щодо репарацій Росії для України
Кремль: Путін провів розмову з Трампом, заявив про готовність до "перемир’я" 9 травня