Сполучені Штати та інші держави НАТО не хочуть бачити Україну членом Альянсу і Туреччина візьме їхню позицію до уваги.
Сполучені Штати та інші держави НАТО не хочуть бачити Україну членом Альянсу і Туреччина візьме їхню позицію до уваги, коли буде ухвалювати власне рішення щодо цього.
Про це в інтерв'ю NBC News у вівторок заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, пише "Європейська правда".
Виступаючи в кулуарах Генасамблеї ООН в Нью-Йорку, Ердоган сказав, що США та інші члени Альянсу "не хочуть, щоб Україна була державою-членом".
Він додав, що питання членства України не є тим питанням, з яким варто поспішати.
"Коли ми ухвалюємо рішення, ми завжди беремо до уваги позицію інших країн-членів НАТО, ми обговорюємо ці можливі питання за столом переговорів і відповідно до цього ухвалюємо остаточне рішення", - сказав турецький президент.
Ердоган відзначив, що Туреччина буде "стежити за розвитком подій, за дискусіями і відповідно до цього ухвалимо остаточне рішення".
"Це не ті рішення, які потрібно ухвалювати поспіхом", - наголосив турецький лідер.
Його коментарі, ймовірно, розчарують президента Володимира Зеленського, який цього тижня має представити свій "план перемоги" в Білому домі, що включає вимогу членства України у НАТО.
У своєму повідомленні в Telegram пізно ввечері у вівторок Зеленський заявив, що "обговорив реалізацію мирної формули" з Ердоганом.
Архів журналу Віче
|
№5 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
У Польщі затримали винуватців побиття підлітків з України
Іспанія видала Німеччині українця, підозрюваного у шпигунстві для РФ
Анонс та Прогноз матчу LA Kings проти Vegas Golden Knights
Аналітика Очікуваних Голів (xG) НХЛ: Перетворення Хокейних Статистичних Даних на Беттінгові Переваги
Автошкола в Оболонському районі: чому локальне навчання може бути зручнішим для новачка
На засіданні Ради Європи схвалили рішення про запуск спецтрибуналу для Путіна
Мудра очікує на запуск Спецтрибуналу щодо агресії РФ вже наступного року
В МЗС призначили відповідального за контакти з білоруською опозицією
Рубіо назвав ЗСУ найсильнішими, відставка уряду Латвії, підозра експрем’єру Литви: новини дня
Британія після останніх атак РФ обіцяє прискорити постачання Україні засобів ППО