Нд, 08 вересня 2024

Голова МЗС: Західне ППО має збивати російські дрони та ракети над Україною

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що Захід має відповісти посиленою підтримкою України після останніх інцидентів із падінням російських дронів на території держав НАТО.

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що Захід має відповісти посиленою підтримкою України після останніх інцидентів із падінням російських дронів на території держав НАТО.

Про це, як повідомляє "Європейська правда", він написав у X (Twitter).

За словами Сибіги, порушення російськими дронами повітряного простору Румунії та Латвії є нагадуванням, що агресивні дії РФ виходять за межі України.

"Колективною відповіддю союзників має бути максимальна підтримка України зараз, щоб покласти край агресії РФ, захистити життя і зберегти мир у Європі. Для цього Україна потребує конкретних дій союзників", - підкреслив він.

Серед таких дій Сибіга назвав рішення Заходу використовувати своє ППО для збиття російських ракет і дронів над Україною, посилення допомоги Збройним Силам України, а також зняття обмежень на використання Києвом зброї.

"Дійте зараз", - підсумував міністр.

Після російської атаки проти України в ніч проти неділі Румунія заявила, що безпілотник порушив її повітряний простір, і шукає його уламки на своїй території.

У Латвії також заявили, що виявили розбитий військовий дрон РФ на сході країни та проводять розслідування.

Читайте також: Право на удари вглиб Росії: як змінюється думка Заходу щодо червоних ліній Кремля.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Зеленський: маємо бути готові до можливої зупинки постачань зброї США Сьогодні, 03 квітня

Посол США при НАТО: Трамп переглядає підтримку європейських зусиль в Україні Вчора, 02 квітня

Трамп заявив, що США не слід було втручатися у війну в Україні Вчора, 02 квітня

ЗМІ: у Європи немає єдиної ідеї, чим замінити НАТО, якщо він розвалиться Вчора, 02 квітня

Мандрувати і жити: як туризм стає частиною повсякденності Вчора, 02 квітня

Весняний відпочинок у Карпатах: пробудження природи та нова енергія Вчора, 02 квітня

Трамп вважає, що домігся "повної зміни режиму" в Ірані Вчора, 02 квітня

У Польщі відреагували на заяви Трампа про вихід з НАТО 01 квітня

ЄС передасть на підтримку України 1,4 млрд євро доходів від заморожених активів РФ 01 квітня

ЄС виділяє Україні 80 млн євро, отримані з прибутків від заморожених росактивів 01 квітня