Голова парламенту Грузії Шалва Папуашвілі вважає, що Іран не є співучасником Росії у війні проти України.

Голова парламенту Грузії Шалва Папуашвілі вважає, що Іран не є співучасником Росії у війні проти України.
Про це він заявив 30 липня на брифінгу в офісі "Грузинської мрії", повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Грузия Online".
Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Кобахідзе разом з урядовою делегацією був серед небагатьох лідерів, які були присутні на похороні президента Ірану Ібрагіма Раїсі, а також – на церемонії інавгурації нового президента Масуда Пезешкіана.
Папуашвілі поставили запитання, чи не створює проблем встановлення тісних зв'язків із країною, яка є співучасником війни.
"Іран не є співучасником будь-якої війни принаймні цієї. Я не знаю, звідки ви це взяли", - відповів Папуашвілі.
"Що стосується наших відносин з Іраном, то в нас з Іраном є історико-дипломатичні відносини, які засновані як на повазі, так і на культурних зв'язках між народами, а також виражають ставлення нашого народу до процесів, які можуть відбуватися у вигляді тієї ж інавгурації", - додав Папуашвілі.
Голову парламенту Грузії також запитали, чи є у нього інформація про постачання Росії з Ірану безпілотників "Шахед", але на це запитання він не відповів.
Водночас Папуашвілі зазначив, що запитань до Тбілісі з приводу участі в інавгурації немає, і про це говорить тільки грузинська опозиція.
Іран регулярно постачає РФ дрони-камікадзе, переважно "Шахед-131" і "Шахед-136", за допомогою яких російські військові практично щодня атакують українську інфраструктуру, зокрема цивільні об'єкти.
Тегеран голосує проти резолюцій ООН, які засуджують агресію Росії в Україні.
Іранські посадовці перебувають у санкційних списках держав Заходу за надання військової підтримки РФ, а також – за придушення насильницьких протестів та порушення верховенства права в країні.
Читайте також: Під прикриттям "гуманізму". Як політики ЄС та НАТО зганьбилися після смерті президента Ірану.
Архів журналу Віче
|
№2 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Федоров вперше візьме участь у засіданні Ради Україна-НАТО і "Рамштайні"
Сибіга: терор Росії ставить всю Європу під загрозу ядерної аварії
Зеленський: США пропонують завершити війну до літа
ЗМІ дізнались ім'я фаворита на пост посланця ЄС щодо взаємодії з Росією
Фон дер Ляєн презентувала 20-й пакет санкцій ЄС проти Росії
Естонія заборонила в'їзд ще понад 1000 осіб, які воювали на боці РФ проти України
Нідерланди виділяють понад 20 млн євро на підтримку енергетичного сектора
Актуальні тренди в онлайн-гемблінгу на 2025 рік
Шмигаль: Норвегія внесла ще 86,4 млн євро до Фонду підтримки енергетики України
У Словаччині розслідують передачу Україні секретних документів щодо системи С-300