Чт, 18 липня 2024

Зеленський застеріг від "мирних перемовин" за спиною України, натякнувши на Орбана

Президент Володимир Зеленський закликав європейські країни зберегти єдність у питанні підтримки України.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Президент Володимир Зеленський закликав європейські країни зберегти єдність у питанні підтримки України.

Як повідомляє "Європейська правда", про це він заявив під час саміту Європейської політичної спільноти у Великій Британії.

Український лідер попередив, що лідер РФ Владімір Путін може спробувати зблизитися з окремими країнами або партіями, намагаючись підірвати єдність серед європейських країн.

За його словами, він може спробувати спокусити, чинити тиск або шантажувати, щоб хтось із європейських лідерів зрадив решту.

"Кожен вибирає сам, як діяти, та яку спадщину залишити. Але якщо хтось у Європі намагається вирішувати питання за спинами інших або навіть за рахунок когось іншого – скажімо, України чи інших країн, то чому в такому разі нам узагалі потрібно звертати увагу на таких людей? ЄС та НАТО можуть вирішити питання без таких людей", - зазначив Зеленський.

Президент раніше заявив, що не вважає, що Орбан може бути посередником у мирному врегулюванні між Україною та Росією.

Також він казав, що угорський прем'єр не має достатнього впливу для ведення "переговорів про прининення війни" в Україні.

За даними ЗМІ, держави Європейського Союзу розглядають різні варіанти покарань для Угорщини через неузгоджений візит до Росії.

Читайте також: Непокараний Орбан: як Угорщина "на чолі" ЄС ламає правила у переговорах про Україну.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Сценарії використання надувної фотозони на різних типах заходів Сьогодні, 25 травня

Реакція ЄС на удар по Києву, Польща карає блогера з України, напад під Білим домом: новини вихідних Вчора, 24 травня

Прем’єр Канади про масовану російську атаку: не змінює програшу Росії у війні Вчора, 24 травня

Зеленський: присутність України в ЄС має бути повноправною Вчора, 24 травня

Польща заборонить в’їзд українському блогеру на 5 років за приїзд на авто до Морського Ока Вчора, 24 травня

ЗМІ: Зеленський вважає ідею щодо "асоційованого членства" несправедливою 23 травня

Зеленський обговорив мирні зусилля з лідерами Німеччини, Британії та Франції 22 травня

Генсек НАТО заявив про нові обіцянки допомоги Україні від союзників 22 травня

Глава МЗС Естонії: Росія навмисно направляє українські дрони в повітряний простір НАТО 22 травня

Сибіга: переговори про вступ України в ЄС за всіма кластерами мають відкрити у червні 22 травня