Президент Чехії Петр Павел розповів про деталі доставки артснарядів до України в рамках чеської ініціативи.

Президент Чехії Петр Павел розповів про деталі доставки артилерійських снарядів до України в рамках чеської ініціативи.
Про це він говорив під час дискусії у місті Х'юстон у штаті Техас, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ČTK.
Прем'єр-міністр Чехії Петр Фіала наприкінці червня повідомив, що перший вантаж зі снарядами у межах чеської ініціативи прибув до України деякий час тому.
Тоді міністерка оборони Яна Чернохова уточнила, що йдеться про 50 тисяч одиниць боєприпасів, а завданням є цього року поставити в Україну 500 тисяч боєприпасів. Ця кількість наразі фінансово забезпечена. При цьому перша частина зі 180 тисяч одиниць боєприпасів фінансується за рахунок німецького внеску.
Павел заявив, що в липні-серпні в Україну має надійти ще 50 тисяч боєприпасів, а з вересня до кінця року буде надходити від 80 до 100 тисяч на місяць.
Раніше повідомляли, що чеська ініціатива здатна забезпечити для ЗСУ від 50 до 100 тисяч снарядів великого калібру на місяць.
Більше про неї читайте в статті "Європейської правди".
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Туск: Росія готується до ескалації, найближчі 7-8 місяців будуть критичними
Зеленський: Україна отримала від США інформацію про зустрічі в Москві
Новим королем Норвегії став син покійного монарха Гокон
Артем Ляшанов: Стейблкоїни, ШІ і B2B
Проросійські хакери повідомили про кібератаки на Норвегію через її підтримку України
Диван чи ліжко: що вибрати
У Польщі розповіли, що Навроцький побажав Україні у День Незалежності
Президент Фінляндії: вікно можливостей для вступу України до ЄС відкрите саме зараз
Київ не просив ЄС про дострокові виплати, щоб закрити 27 млрд євро оборонного дефіциту
Експрезидента Вірменії Кочаряна після затримання звинуватили в корупції і відвезли в лікарню