Безпекова угода України і Польщі містить домовленість про створення Українського легіону – підрозділу, у якому зможуть пройти вишкіл на території Польщі громадяни України у Європі, щоб стати до лав Сил оборони України.

Безпекова угода України і Польщі містить домовленість про створення Українського легіону – підрозділу, у якому зможуть пройти вишкіл на території Польщі громадяни України у Європі, щоб стати до лав Сил оборони України.
Як повідомляє "Європейська правда", про це оголосив президент України Володимир Зеленський на спільній пресконференції з прем’єром Польщі Дональдом Туском у Варшаві.
Зеленський розповів, що в угоді зафіксовано домовленість про угоді формування і підготовку на території Польщі Українського легіону – нового добровольчого військового підрозділу.
"Ми маємо дуже позитивний досвід польсько-українсько-литовської бригади, і на основі такого досвіду ми дамо можливість саме громадянам України, які зараз перебувають у Польщі, Литві інших країна ЄС добровільно приєднатись до оборони України.
Український легіон буде тренуватись у Польщі і буде оснащений партнерами. Кожен громадянин України, який вирішить бути в легіоні, зможе підписати контракт із ЗСУ", – розповів президент.
Угода з Польщею передбачає розробку механізму збиття російських ракет і дронів, що летять у бік території Польщі.
В ході пресконференції Туск також заявив, що ніхто не має права без України вирішувати питання мирного врегулювання з Росією, а також вести перемовини про європейську політику без схвалення ЄС.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Какие бывают неисправности стиральных машин
Президент Румунії вимагає від РФ обстрілювати Україну без загрози для його співгромадян
Шеф Пентагону: зараз будь-яка угода з Іраном буде вигідною
Київ відреагував на гнів Польщі через перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА"
Румунія закриває консульство РФ у Констанці і висилає консула
Сікорський про перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА": я розчарований
Зеленський підписав ухвалену ВР кредитну угоду про позику ЄС на 90 млрд євро
Президент Румунії поговорив із Зеленським про інцидент з російським дроном
Президент Румунії: дрон, що влучив у багатоповерхівку, підбила українська ППО
Румунія викликала посла РФ, президент скликав Раду нацбезпеки через влучання дрона