Президент США Джо Байден заявив, що саме він є тим, "хто зупинив" кремлівського правителя Владіміра Путіна.

Президент США Джо Байден заявив, що саме він є тим, "хто зупинив" кремлівського правителя Владіміра Путіна.
Як повідомляє "Європейська правда", відповідну заяву американський президент зробив в інтерв’ю ABC.
Під час інтерв’ю Байден назвав підтримку України та об’єднання понад 50 союзників довкола допомоги Україні одним із головних досягнень часів свого президентства.
Він також наполягав, що перебуває у хорошій формі та зможе перемогти Дональда Трампа на президентських виборах.
На запитання ведучого, чи не хотів би він пройти незалежне медичне обстеження, яке включало б неврологічні та когнітивні тести, Байден відповів, що "кожного дня" проходить когнітивний тест.
"Все, що я роблю. Ви знаєте, я не тільки проводжу кампанію, я керую світом. Нехай це не звучить гіперболізовано, але ми – найважливіша нація світу…Я той, хто створив НАТО, майбутнє. Ніхто не думав, що я зможу його розширити. Я той, хто зупинив Путіна", - сказав Байден.
Також Байден заявляв, що не збирається зніматися з виборів на тлі закликів до нього зробити це після провальних дебатів.
Крім того, він назвав свій невдалий виступ на дебатах з Дональдом Трампом "поганим епізодом".
Читайте також: Непозбувний Джо: як у США розгорілася дискусія про заміну Байдена на виборах та що цьому заважає.
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський уперше прибув до Сербії
У Вучича анонсували перший візит Зеленського до Сербії
Зеленський звільнив трьох послів, які представляли Україну на Балканах
Как работают откатные ворота
Юридична адреса у Києві що обирають малий бізнес і стартапи у 2026 році
ЗМІ: Трамп вимагав пояснень від Гегсета щодо дефіциту боєприпасів
ЗМІ: Трамп відмовив Зеленському у додаткових перехоплювачах для Patriot
Зеленський доручив урядовцям підготувати "програму прискореного вступу" України у ЄС
Зеленський назвав три пріоритети для України у співпраці з ЄС
У Зеленського заявили про переможне рішення суду у Швеції щодо підсанкційного судна Caffa