Сб, 06 липня 2024

У Британії офіційно змінився прем'єр-міністр після приголомшливої перемоги лейбористів

Лідер Лейбористської партії Кір Стармер офіційно став новим прем'єр-міністром Великої Британії після зустрічі з королем у п’ятницю.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Лідер Лейбористської партії Кір Стармер офіційно став новим прем'єр-міністром Великої Британії після зустрічі з королем у п’ятницю.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Sky News.

Лідер лейбористів провів зустріч у Букінгемському палаці після того, як Ріші Сунак пішов у відставку після найгіршого в історії результату загальних виборів для Консервативної партії.

Стармер став першим прем'єр-міністром-лейбористом за останні 14 років і сьомим прем'єром-лейбористом в історії.

Новий глава британського уряду Кір Стармер та король Чарльз III

фото: РА

Ріші Сунак визнав свою поразку незадовго до 5 ранку в п'ятницю, а Кір Стармер заявив про перемогу невдовзі після цього. Лівоцентристська лейбористська партія отримала значну більшість у 650-місному парламенті.

Після зустрічі з Чарльзом III Кір Стармер прямує на Даунінг-Стріт, звідки він звернеться до нації як новий прем’єр-міністр.

Ріші Сунак також піде у відставку з посади лідера Консервативної партії, це станеться згодом.

Президент Володимир Зеленський вже привітав Кіра Стармера та Лейбористську партію Великої Британії з переконливою перемогою на виборах.

Деталі про нового прем’єра Британії у статті: Головне про лідера лейбористів, що перемагають на виборах.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Глава МЗС Нідерландів про ракети до Patriot для України: ми передали все, що могли Вчора, 10 липня

ЗМІ: ЄС може дозволити Україні купувати зброю Британії через допомогу на 90 млрд євро Вчора, 10 липня

Результати саміту НАТО, Україна відмовила Греції, російські шпигуни в Італії: новини дня Вчора, 10 липня

Головний кандидат у прем’єри Британії: наша підтримка України не зменшиться 09 липня

Зеленський зустрічається з Навроцьким на полях саміту НАТО 08 липня

МЗС розкритикувало спроби винести українсько-польські суперечки на рівень Європарламенту 08 липня

З’явився текст резолюції Європарламенту, де Україну критикують за назву на честь героїв УПА 08 липня

Європарламент визнав, що "план Качки-Кос" виконаний на 15%, закликає Київ пришвидшитися 08 липня

Європарламент розкритикував Зеленського за назву підрозділу на честь УПА 08 липня

Трамп про удари по російських НПЗ: це ескалація, яка може привести до кінця війни 08 липня