Делегація на чолі з головою Міністерства оборони Нідерландів Кайсою Оллонгрен 10 червня зустрілась у Києві з українським міністром оборони Рустемом Умєровим і провела переговори щодо військового співробітництва.
Делегація на чолі з головою Міністерства оборони Нідерландів Кайсою Оллонгрен 10 червня зустрілась у Києві з українським міністром оборони Рустемом Умєровим і провела переговори щодо військового співробітництва.
Про це, як повідомляє "Європейська правда", Умєров написав у Facebook.
За словами українського міністра оборони, з представниками Нідерландів обговорили можливі шляхи закупівлі зброї для військових потреб Києва та співпрацю у сфері оборонного виробництва в Україні.
Також сторони звернули увагу на ініціативу F-16, співголовою якої є Нідерланди, поточну ситуацію на фронті та інші військові потреби України – зокрема снаряди калібру 155 мм.
Фото: Рустем Умєров / Facebook
Про приїзд голови Міноборони Нідерландів в Україну стало відомо після її зустрічі з прем'єром Денисом Шмигалем.
Як відомо, Кайса Оллонгрен була серед посадовців, які закликали зняти обмеження на застосування Україною західної зброї союзників, які їх встановлювали.
Пізніше вона запевнила, що Нідерланди нададуть Україні дозвіл застосовувати передані ними винищувачі F-16 для ударів по цілях на території Росії.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Кошта розповів лідерам ЄС, навіщо почав встановлювати контакт з Москвою
Зеленський та Туск провели переговори на полях саміту ЄС
Бельгія віддасть сім F-16, 150 тисяч дронів з Британії, Сполучені Штати домовляються з НАТО: новини дня
Пісторіус: Німеччина поставить Україні ракети "повітря-повітря" із власних запасів
Зеленський прибув на засідання у форматі "Рамштайн"
Британія надає Україні 150 тисяч безпілотників та понад 350 ракет і радарів ППО
Україна й Німеччина підписали угоду про розробку захисту від балістичних ракет
Рютте: Зеленський візьме участь у засіданні у форматі "Рамштайн"
Німеччина виділить Україні ще $400 млн на ППО та ракети для Patriot у межах PURL
Гегсет відзначив "прогрес" ініціативи PURL і досягнення українців на полі бою