Чт, 25 квітня 2024

Білий дім визнав, що через затримку з допомогою Україна втратила Авдіївку

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван визнав, що через неспроможність Конгресу схвалити додаткове фінансування для України російські сили змогли захопити частину територій на сході.

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван визнав, що через неспроможність Конгресу схвалити додаткове фінансування для України російські сили змогли захопити частину територій на сході.

Про це він сказав під час брифінгу в Білому домі 24 квітня, повідомляє "Європейська правда".

Коментуючи схвалення додаткового фінансування для союзників США, зокрема для України, Салліван визнав, що на цей процес пішло "надто багато" часу.

"Наслідки затримки відчули в Україні. За останні пів року Україна була змушена економити боєприпаси, і це призвело до втрати частини території на сході, зокрема Авдіївки", - додав радник Байдена.

Він додав, що сьогоднішній пакет військової допомоги США на 1 мільярд доларів "є чудовою новиною для України", але українські Збройні Сили все ще перебувають під жорстким тиском на полі бою.

"І цілком можливо, що в прийдешні роки Росія може здобути додаткові тактичні досягнення", - вказав Салліван, згадавши зокрема спроби наступу російських сил ціною значних втрат на місто Часів Яр і населені пункти на схід від Авдіївки.

"Факт полягає в тому, що в нас піде певний час, аби вийти з тієї ями, яку утворила піврічна затримка до схвалення Конгресом додаткового фінансування", - підсумував представник Білого дому.

Як повідомлялось, президент США Джо Байден 24 квітня підписав ухвалений Конгресом пакет законодавства, який передбачає виділення майже 61 мільярда доларів додаткової військової та економічної допомоги Україні, а також допомогу іншим союзникам США.

Одразу після цього США оголосили про пакет військової допомоги Україні вартістю 1 мільярд доларів.

Читайте також: Обережні Штати Америки. Які проблеми у підтримці України не знімає рішення Конгресу США.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Посли ЄС почали ухвалення 90 млрд для України та 20-го пакета санкцій проти РФ Сьогодні, 22 квітня

Угорщина підтвердила відновлення транзиту російської нафти через "Дружбу" Сьогодні, 22 квітня

У Трампа створили список "неслухняних" країн НАТО, яких очікує покарання Сьогодні, 22 квітня

Зеленський очікує оперативних рішень ЄС щодо кредиту для України та санкцій проти РФ Сьогодні, 22 квітня

Окрім 90 млрд для України, посли ЄС 22 квітня спробують затвердити 20-й пакет санкцій проти РФ Сьогодні, 22 квітня

Україна вважає, що просто схвалення 20-го пакета санкцій ЄС вже недостатньо Сьогодні, 22 квітня

Румунія завершила купівлю у Молдови єдиного порту з виходом до Чорного моря Сьогодні, 22 квітня

Трамп наказав продовжити перемир’я з Іраном Сьогодні, 22 квітня

МЗС Італії викликало посла РФ через Соловйова, який обзивав Мелоні фашисткою і с*кою Сьогодні, 22 квітня

Словаччина підтримає нові санкції проти РФ, коли нафта знову піде "Дружбою" – МЗС Сьогодні, 22 квітня