Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком.
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком.
Про це Зеленський повідомив у Telegram, інформує "Європейська правда".
Сунак поінформував Зеленського про виділення найбільшого пакета оборонної підтримки обсягом пів мільярда фунтів стерлінгів.
Український президент зазначив, що все, що увійшло до переліку, "справді потрібне Україні на полі бою".
"Вдячний Великій Британії та особисто прем’єр-міністру за прояв такої рішучої підтримки, а також за готовність і надалі розвивати оборонну співпрацю, особливо з акцентом на морських і далекобійних спроможностях", - зазначив він.
Під час розмови також йшлося про необхідність створення дієвої моделі конфіскації російських активів, а також майбутній Саміт миру у Швейцарії та саміт Європейської політичної спільноти у Великій Британії.
Як відомо, під час свого візиту до Польщі Ріші Сунак оголосить про найбільший пакет військової допомоги Україні.
Потім британський прем’єр поїде до Німеччини, де зустрінеться з канцлером Олафом Шольцом у Берліні.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зустріч Трампа з Зеленським, арешт нападників у Вроцлаві, план реформ від ЄС: новини дня
Зеленський провів зустріч з Трампом у Білому домі
Зеленський повідомив про "хорошу зустріч" з Трампом і розкрив деталі
Україні треба здійснити 25 реформ, щоб отримати 10 млрд євро до кінця 2026 року
Новий посол Франції прибув до Києва
Туск звернувся до Навроцького після нападу на українську пару у Вроцлаві
Зустріч Зеленського і Трампа буде закритою для преси
ЗМІ: на зустріч із Зеленським запросили всіх сенаторів США
Зеленський вже прибув до США і розповів про свій пріоритет
WSJ розповіло, як Трамп захоплюється Україною і її безпілотниками