В ультраправій партії "Альтернатива для Німеччини" планують опитати свої двох депутатів щодо їхніх ймовірних зв'язків із проросійською мережею впливу, яку викрили минулого тижня в Європі.
В ультраправій партії "Альтернатива для Німеччини" планують опитати свої двох депутатів щодо їхніх ймовірних зв'язків із проросійською мережею впливу, яку викрили минулого тижня в Європі.
Про це у коментарі агентству Bloomberg розповів речник Даніель Тапп, пише "Європейська правда".
За його словами, керівництво політсили після великодніх канікул поговорить з Максиміліаном Кра, головним кандидатом від партії на червневих виборах до Європейського парламенту, і депутатом Бундестагу Петром Бистронем.
За словами речника "АдН", і Кра, і Бистронь заперечують свою провину.
Минулого тижня міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер заявила, що розслідування щодо мережі впливу завдало "важливого удару" по російській дезінформації.
Той факт, що провідні політики "АдН" неодноразово з'являлися на сайті Voice of Europe, свідчить про те, що "друзі Путіна неодноразово дозволяли зробити себе частиною російського пропагандистського апарату", сказала Фезер.
Минулого тижня стало відомо, що Чехія розкрила проросійську мережу, яка розробляла операцію з поширення російського впливу та підриву безпеки в Європі.
У цьому контексті Прага оголосила про санкції проти Віктора Медведчука, а також пропагандиста родом з України Артема Марчевського та прокремлівський сайт правого спрямування Voice of Europe.
Крім того, журналістське розслідування виявило, що депутат Бундестагу від "Альтернативи для Німеччини" й кандидат від цієї партії на виборах до Європарламенту Петр Бистронь отримував гроші від проросійської мережі впливу. Сам Бистронь вирішив оскаржити в суді ці звинувачення.
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Румунія знищила два дрони, що дрейфували біля її газового проєкту в Чорному морі
Ексгумація Коновальця, Путін зробив поступку Трампу, президент Угорщини: новини дня
Спікер Сейму закликав Україну визнати події на Волині геноцидом задля вступу в ЄС
Полякам почнуть розсилати SMS про зліт польської авіації через удари РФ по Україні
"Не будь байдужим": у Польщі пройшли акції проти нападів на українців
ЄС вніс до Фонду підтримки енергетики України додаткові 30 млн євро
Вучич: бажаємо, щоб Україна відкрила і закрила всі переговорні кластери на шляху до ЄС
Зеленський уперше прибув до Сербії
У Вучича анонсували перший візит Зеленського до Сербії
Зеленський звільнив трьох послів, які представляли Україну на Балканах