Ср, 06 березня 2024

ЗМІ: Прем'єр Греції планує зустрітися із Зеленським в Одесі

Прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс планує зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським у середу в Одесі.

Прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс планує зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським у середу в Одесі.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Ekathimerini з посиланням на джерела.

Планують, що ця раніше не анонсована зустріч відбудеться перед поїздкою Міцотакіса до Румунії на дводенну конференцію Європейської народної партії (ЄНП) в Бухаресті.

Ані грецька, ані українська сторона поки що не підтвердили цю інформацію.

Раніше Зеленський обговорив з Міцотакісом оборонні потреби України.

Перед цим грецькі ЗМІ повідомили, що влада країни розпорядилася підготувати до передачі Україні пакет обладнання і озброєння, яке більше не використовується збройними силами Греції.

Також повідомляли, що США ведуть переговори з Грецією продаж артилерійських снарядів зі складу збройних сил Греції в межах зусиль з поповнення українських боєприпасів.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЗМІ: позика Україні обійдеться ЄС у додаткові 3 млрд євро щорічно Сьогодні, 20 грудня

Президент Чехії хотів би, щоб його країна долучилась до фінансування позики для України Вчора, 19 грудня

Орбан про війну Росії проти України: "Не зовсім ясно, хто на кого напав" Вчора, 19 грудня

ЗМІ: Віткофф і Умєров у пʼятницю зустрінуться з радниками з нацбезпеки Європи Вчора, 19 грудня

Зеленський та Навроцький зустрілися у Варшаві Вчора, 19 грудня

Макрон каже, що Європа повинна відновити безпосередню взаємодію з Путіним Вчора, 19 грудня

Фіцо: Словаччина не буде надавати Україні "військових позик" Вчора, 19 грудня

Навроцький не відкидає вирішення питання щодо передачі Україні МіГ-29 Вчора, 19 грудня

Навроцький: врегулювання проблеми ексгумацій завадить РФ розділяти Україну і Польщу Вчора, 19 грудня

Саміт ЄС схвалив виняток для Угорщини, Словаччини та Чехії щодо допомоги Україні Вчора, 19 грудня