Вт, 27 лютого 2024

Cоюзники створять коаліцію далекобійної зброї для України

Президент Франції Емманюель Макрон оголосив, що союзники України створять коаліцію для постачання Києву ракет середньої та великої дальності.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Президент Франції Емманюель Макрон оголосив, що союзники України створять коаліцію для постачання Києву ракет середньої та великої дальності.

Про це Макрон заявив після переговорів з союзниками України в Парижі в понеділок, його цитує Le Monde, пише "Європейська правда".

За словами Макрона, було ухвалене рішення "створити коаліцію для глибоких ударів, а отже, ракет і бомб середньої і великої дальності".

"Протягом наступних десяти днів ми збираємося покласти всі ці зусилля на стіл переговорів, тому що ми звернулися до багатьох європейських і неєвропейських країн, які мають у своєму розпорядженні боєприпаси", - заявив на пресконференції Макрон, який також закликав європейців "виробляти більше".

Як повідомлялось, близько двадцяти глав держав і урядів, переважно європейських, зібрались у понеділок у Парижі за ініціативи президента Франції Емманюеля Макрона, щоб підштовхнути підтримку України.

Президент Зеленський взяв участь у неформальному саміті Макрона, звернувшись до лідерів онлайн.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Експрем’єра Грузії, колишнього соратника Іванішвілі, засудили до 5 років ув’язнення Сьогодні, 12 січня

Фіцо вимагає відставки глави дипломатії ЄС Каї Каллас Сьогодні, 12 січня

До Києва прибув глава МЗС Норвегії Сьогодні, 12 січня

Норвегія оголосила про пакет допомоги Україні на $400 млн Сьогодні, 12 січня

ЗМІ: у Північній Європі відкинули заяви Трампа про те, що РФ та Китай діють біля Гренландії Вчора, 11 січня

ЗМІ: Британія може відправити війська до Гренландії, щоб заспокоїти Трампа  Вчора, 11 січня

Зеленський не проти, щоб Європа напряму розмовляла з Росією 10 січня

Латвія запропонує скликати позачергове засідання Радбезу ООН через удар РФ по Україні 10 січня

Новий глава МЗС Чехії прибув до України – через атаку РФ його потяг затримався  09 січня

У Брюсселі 9 січня обговорюють подальші дії з надання Україні позики ЄС на 90 млрд євро 09 січня