В уряді Великої Британії анонсували постачання Україні ще 200 ракет класу "поверхня-поверхня" або "повітря-поверхня" Brimstone.
В уряді Великої Британії анонсували постачання Україні ще 200 ракет класу "поверхня-поверхня" або "повітря-поверхня" Brimstone.
Про це оголосив міністр оборони Грант Шаппс під час виступу у британському парламенті, повідомляє "Європейська правда".
"Сьогодні я можу оголосити про новий пакет з 200 протитанкових ракет Brimstone в рамках подальшого посилення захисту України", - сказав Шаппс.
Він нагадав, що ці ракети вже мали значний вплив на поле бою в ході війни РФ проти України.
"В одному випадку завдяки їм російські війська відступили після спроби форсувати річку", - додав Шаппс.
Раніше стало відомо, що Британія поставить Україні тисячі безпілотників як співлідерка великої міжнародної коаліції.
Також прем'єр Ріші Сунак оголосив, що Британія виділить 200 млн фунтів стерлінгів на виготовлення різних типів безпілотників для українських військових.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Реформа фіндопомоги ЄС включає 8 з 10 пунктів євроінтеграційного "плану Качки-Кос"
Очільник МЗС Ірану заявив, що угода з США "ближча ніж будь-коли"
Україна виконала останню вимогу для відкриття кластера переговорів про вступ до ЄС
Зеленський підписав закон, що виключає російську з-під захисту конвенції Ради Європи
ЄС оприлюднив порядок денний конференції з Україною, на якій відкриють кластер
Зеленський: відкриття кластера є значною підтримкою для нашої держави та людей
Мадяр розповів своїм виборцям, чому погодив початок вступних переговорів України з ЄС
ЗМІ: Україна на "Рамштайні" проситиме додаткові $20 млрд, щоб РФ "палала ще сильніше"
Кошта анонсував виступ Зеленського на Єврораді 18-19 червня
Лідери ЄС 19 червня обговорять посилення Східного флангу у відповідь на вторгнення дронів