У межах візиту французької делегації до Києва відбувся черговий раунд переговорів із Францією щодо укладення двосторонньої угоди про надання Україні безпекових гарантій.
У межах візиту французької делегації до Києва відбувся черговий раунд переговорів із Францією щодо укладення двосторонньої угоди про надання Україні безпекових гарантій.
Про це у суботу повідомила пресслужба Офісу президента, пише "Європейська правда".
За інформацією ОП, команди обговорили доопрацьований проєкт угоди та узгодили позиції щодо окремих елементів документа.
"Наші переговорні команди сьогодні продемонстрували відчутний прогрес і наблизилися до фіналізації двосторонньої угоди", - підкреслив заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква
Учасники переговорів висловили сподівання на можливість підписання угоди вже найближчим часом.
Президент Франції Емманюель Макрон оголосив про наміри відвідати Україну в лютому для завершення угоди про "гарантії безпеки".
Канцлер Німеччини Олаф Шольц також натякнув на те, що незабаром можна буде оголосити про укладання угоди про "гарантії безпеки" з Україною.
У середині січня підписали першу фіналізовану угоду – між Україною та Сполученим Королівством – під час візиту до Києва прем'єра Британії Ріші Сунака.
"Європейська правда" детально розповідає про значення цього документа у статті Безпека без гарантій. Пояснюємо, що увійшло до договору з Британією та чому це – перемога.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Марта Кос попередила депутатів про втрату 300 млн євро через реформу щодо суддів, яку ті затягують
Навроцький ще не ухвалив рішення позбавити Зеленського ордена Білого Орла
"Буду рада мати договір про вступ України": Кос розповіла про строки переговорів з ЄС
ЄС перерахував Україні 2,8 млрд євро допомоги в рамках Ukraine Facility
У Єврокомісії підтвердили, що 21-й пакет санкцій ЄС проти РФ буде готовий цього тижня
Авіація НАТО збила дрон, що вторгся в повітряний простір Латвії
Каллас: дискусії про розблокування Угорщиною 6,6 млрд євро за підтримку України тривають
Туск закликав президентів України і Польщі до розмови, перші ніж "емоції зруйнують солідарність"
Мультипіч для дому: принцип роботи, переваги та критерії вибору
У яких випадках клієнти повертаються до Rocket Money повторно