Угорський прем’єр-міністр Віктор Орбан підтвердив, що утримався під час голосування за початок переговорів про вступ України до Європейського Союзу, а свого ставлення до цього не змінив.
Угорський прем’єр-міністр Віктор Орбан підтвердив, що утримався під час голосування за початок переговорів про вступ України до Європейського Союзу, а свого ставлення до цього не змінив.
Таке Орбан заявив в опублікованому у Facebook відео після оголошення рішень Європейської ради щодо розширення, пише "Європейська правда".
Угорський прем’єр укотре повторив позицію Будапешта про те, що "Україна не готова до того, щоб ми почали з нею переговори про членство в ЄС".
"Рішення починати переговори з Україною за цих обставин – абсолютно безглузде, нераціональне і неправильне", - додав він.
Водночас, пояснив Орбан, після майже восьмигодинного обговорення решта 26 країн-членів ЄС наполягали на підтримці переговорів з Україною і вирішили "йти своїм шляхом".
"Угорщина не хоче брати участь у цьому дуже поганому рішенні", додав прем’єр Угорщини, тому утримався під час голосування.
У четвер голова Європейської ради Шарль Мішель заявив, що лідери ЄС підтримали відкриття переговорів з Україною і Молдовою.
Читайте також статтю про те, що Західні Балкани можуть перетворитися на основну проблему на шляху до ЄС після подолання Орбана
Архів журналу Віче
|
№5 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Джерела: заплановану на 28 травня зустріч Мадяра з фон дер Ляєн можуть відкласти
ЗМІ дізналися дату, коли ЄК хоче відкрити перший кластер з Україною та Молдовою
Мадяр повідомив, що зустрінеться з фон дер Ляєн 29 травня
У Києві відкрили Місію демократичних сил Білорусі
У Мадяра висунули умову для його зустрічі із Зеленським
Зеленський надіслав листа Трампу щодо нестачі засобів ППО в України
Зеленський написав Трампу й конгресменам про атаку двома "Орєшніками" на Україну
Андрій Добровольський Космобет: Навіщо iGaming-платформам аналітика з традиційного рітейлу
Сікорський: Росія сьогодні не здатна на великий наступ проти НАТО
Норвегія посилить енергостійкість України до зимового сезону на понад $45 млн