Сб, 18 листопада 2023

Білий дім розкрив деталі оборонної конференції України та США

Дводенна українсько-американська конференція з питань оборонно-промислової сфери відбудеться 6-7 грудня у Вашингтоні.

Дводенна українсько-американська конференція з питань оборонно-промислової сфери відбудеться 6-7 грудня у Вашингтоні.

Про це йдеться в заяві речниці Ради національної безпеки Білого дому Едрієн Вотсон, повідомляє "Європейська правда".

За словами Вотсон, у конференції візьмуть участь представники американської та української промисловості та уряду, щоб "вивчити можливості спільного виробництва та іншої промислової співпраці в Україні".

"Конференція є частиною зусиль уряду США, спрямованих на значне збільшення виробництва озброєнь для підтримки боротьби України за свободу та безпеку", - додала представниця Білого дому.

Вона вказала, що на конференції планується участь представників Ради нацбезпеки, Міністерства торгівлі, Пентагону й Державного департаменту США, а також Офісу президента, Міноборони, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості та Міністерства закордонних справ України.

Міністр оборони України Рустем Умєров окремо зазначив, що конференція матиме назву DFNC1: US Edition та стане продовженням Форуму оборонних індустрій, який проходив у Києві наприкінці вересня.

На Форумі президент України Володимир Зеленський анонсував, серед іншого, створення Альянсу оборонних індустрій.

Голова МЗС Дмитро Кулеба після зустрічі заявив про "нову еру" для українського оборонпрому. У листопаді від закликав посилити співпрацю оборонних індустрій країн Європейського Союзу і країн, які хочуть стати членами ЄС.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Генсек НАТО про гарантії безпеки від США: "Будь-які рішення щодо території має приймати Україна" Вчора, 26 березня

Збройним силам Британії дозволили абордаж суден "тіньового флоту" РФ у британських водах Вчора, 26 березня

Суд ЄС відхилив скарги п’ятьох росолігархів на санкції Вчора, 26 березня

Зеленський підтвердив, що США пов’язують свої гарантії безпеки з виходом ЗСУ з Донбасу Вчора, 26 березня

Домбровскіс: попри блокування 90 млрд для України, ЄС просувається в підготовці кредиту Вчора, 26 березня

В ЄС запустили процес приєднання до числа засновників Спецтрибуналу за агресію РФ 25 березня

Кубілюс продовжить "ракетний тур" для України у Швеції, Франції та Норвегії 25 березня

Угорщина припиняє постачання газу Україні до відновлення транзиту "Дружбою" 25 березня

ЗМІ: у Німеччині викрили ймовірних шпигунів РФ, що могли готувати напад на виробника дронів 24 березня

Уряд Молдови схвалив надзвичайний стан в енергетиці, не виключає віялових відключень 24 березня