Ср, 20 вересня 2023

Латвія на "Рамштайні" оголосила нову допомогу Україні та долучилась до "ІТ-коаліції"

Новий міністр оборони Латвії Андріс Спрутс у вівторок провів зустріч із українським колегою Рустемом Умєровим на полях засідання Контактної групи з питань оборони України в Німеччині.

Новий міністр оборони Латвії Андріс Спрутс у вівторок провів зустріч із українським колегою Рустемом Умєровим на полях засідання Контактної групи з питань оборони України в Німеччині.

Про це Спрутс повідомив у соцмережах, пише "Європейська правда".

"Латвія надасть Україні додаткову військову підтримку, що охоплює найбільш критичні потреби – додаткові міномети, системи протиповітряної оборони та боєприпаси великого калібру", - написав латвійський міністр.

Ukraine must and it will win! Thank You for the meeting @rustem_umerov. Latvia will send additional military support to Ukraine covering most critical capabilities- additional mortars, air defence systems and large calibre ammunition. pic.twitter.com/3j7xyWhnSr

— Andris Spruds (@AndrisSpruds) September 19, 2023

Також Спрутс сказав, що продовжує підтримувати членство України в НАТО.

"Ми стоїмо разом з Україною з першого дня жорстокої російської агресії, і наша позиція чітка – Латвія надає і надалі надаватиме всю необхідну підтримку, доки Україна не переможе!" – додав він.

Під час зустрічі у форматі "Рамштайн" Латвія оголосила про приєднання до так званої ІТ-коаліції на підтримку кіберзахисту України, повідомило Міноборони країни в окремому пресрелізі.

Латвія активно надає військову допомогу Збройним Силам України. З початку повномасштабної війни військова підтримка України з боку Латвії сягнула понад 1% ВВП.

Як повідомлялось раніше, Британія після засідання Контактної групи з питань оборони України пообіцяла додаткове постачання артилерійських снарядів для українських сил до кінця року.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Париж анонсував подальші новини щодо можливих переговорів Путіна і Макрона Вчора, 21 грудня

Глава Нацрозвідки США відкинула публікації медіа про плани Росії щодо України і Європи Вчора, 21 грудня

Зеленський про позику ЄС: важливо, що збереглась привʼязка до репарацій 20 грудня

Зеленський: США запропонували формат спільних переговорів з Україною і Росією 20 грудня

ЗМІ: позика Україні обійдеться ЄС у додаткові 3 млрд євро щорічно 20 грудня

Президент Чехії хотів би, щоб його країна долучилась до фінансування позики для України 19 грудня

Орбан про війну Росії проти України: "Не зовсім ясно, хто на кого напав" 19 грудня

ЗМІ: Віткофф і Умєров у пʼятницю зустрінуться з радниками з нацбезпеки Європи 19 грудня

Зеленський та Навроцький зустрілися у Варшаві 19 грудня

Макрон каже, що Європа повинна відновити безпосередню взаємодію з Путіним 19 грудня