Вт, 22 серпня 2023

Греція долучиться до навчання українців на F-16

Президент Володимир Зеленський за підсумками переговорів із грецьким прем'єр-міністром Кіріакосом Міцотакісом у понеділок оголосив про приєднання Греції до так званої авіаційної коаліції.

Президент Володимир Зеленський за підсумками переговорів із грецьким прем'єр-міністром Кіріакосом Міцотакісом у понеділок оголосив про приєднання Греції до так званої авіаційної коаліції.

Про це повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Сьогодні ми маємо важливий результат для авіаційної коаліції: Греція візьме участь у тренуванні наших пілотів на F-16", - оголосив Зеленський на пресконференції в Афінах.

Він подякував прем'єру Греції за "готовність більше допомогти із захистом нашої свободи".

"Ми вдячні за те, що буде оборонна підтримка Греції для України. Наші команди обговорюють відповідні деталі", - додав голова держави без конкретики.

Як відомо, українські льотчики вже почали навчання на винищувачах F-16 у Данії. Данія, а також Нідерланди на вихідних оголосили про рішення передати Києву ці літаки після завершення навчання.

Раніше міністр оборони Данії Якоб Еллеман-Єнсен розкритикував посла РФ у Копенгагені Владіміра Барбіна, який назвав передачу винищувачів F-16 Україні "ескалацією конфлікту".

У середині липня 11 країн-партнерів разом з Україною підписали меморандум, який визначає умови навчання українських пілотів на винищувачах F-16.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Трамп підтвердив порятунок другого члена екіпажу винищувача F-15, який збили над Іраном Сьогодні, 05 квітня

Німеччина вважає, що ЄС має відмовитися від одностайності заради ефективності Вчора, 04 квітня

Зеленський прибув до Стамбула: зустрінеться з Ердоганом Вчора, 04 квітня

У Сенаті вимагають пояснень щодо візиту групи підсанкційних російських депутатів Вчора, 04 квітня

Зеленський: маємо бути готові до можливої зупинки постачань зброї США 03 квітня

Посол США при НАТО: Трамп переглядає підтримку європейських зусиль в Україні 02 квітня

Трамп заявив, що США не слід було втручатися у війну в Україні 02 квітня

ЗМІ: у Європи немає єдиної ідеї, чим замінити НАТО, якщо він розвалиться 02 квітня

Мандрувати і жити: як туризм стає частиною повсякденності 02 квітня

Весняний відпочинок у Карпатах: пробудження природи та нова енергія 02 квітня