Президент Володимир Зеленський у неділю повідомив про робочий візит до Нідерландів разом із першою леді Оленою Зеленською.

Президент Володимир Зеленський у неділю повідомив про робочий візит до Нідерландів разом із першою леді Оленою Зеленською.
Про це, як пише "Європейська правда", Зеленський повідомив у соцмережах.
Як зазначив президент, "будуть цілеспрямовані переговори з прем'єр-міністром" Марком Рютте.
"Ключова тема: (постачання) F-16 для України, щоб захистити наш народ від російського терору", - уточнив Зеленський.
Український лідер також додав, що "глобальний саміт миру та притягнення до відповідальності винних за російські злочини будуть на порядку денному".
У суботу президент здійснив робочий візит до Швеції разом із першою леді Оленою Зеленською.
Він зустрівся з премʼєр-міністром Ульфом Крістерссоном, під час яких сторони домовились про локалізацію виробництва шведських бойових машин піхоти CV-90 та обговорили можливе передання Україні винищувачів Gripen.
Президента України Володимира Зеленського й першу леді Олену Зеленську також прийняли королівське подружжя Швеції - король Карл Густав XVI і королева Сільвія.
Крім того, голова держави провів переговори зі спікером парламенту Швеції Андреасом Норленом й головами парламентських партій.
Архів журналу Віче
|
№3 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
ЗМІ: у Німеччині викрили ймовірних шпигунів РФ, що могли готувати напад на виробника дронів
Уряд Молдови схвалив надзвичайний стан в енергетиці, не виключає віялових відключень
Туск гостро розкритикував Навроцького за поїздку до Орбана
У Литві допустили, що дрон, який впав на їхній території, міг бути українським
Лідер опозиції Угорщини обіцяє позбавитись від союзників Орбана у разі перемоги на виборах
Україна представила у Брюсселі план енергетичної стійкості на 5,4 млрд євро
Ле Пен похвалила Орбана за блокування кредиту ЄС для України
Віткофф та Умєров розповіли результати другого дня переговорів у США
ЗМІ: ЄС виключає Угорщину з делікатних переговорів через побоювання "зливів" Росії
У Трампа кажуть, що мають піти на ескалацію проти Ірану, щоб домогтись деескалації