Вт, 23 травня 2023

У МЗС відповіли Орбану: Україна буде боротися до повного звільнення своїх територій

У Міністерстві закордонних справ заявили, що заяви угорського прем’єр-міністра Віктора Орбана викликають радість лише в Кремлі.

У Міністерстві закордонних справ заявили, що заяви угорського прем’єр-міністра Віктора Орбана підтримують лише в Кремлі, а Україна має намір звільнити всі окуповані Росією території.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у коментарі речника МЗС Олега Ніколенка.

"Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, коментуючи агресію Росії проти України, заявив, що неважливо хто до кого вторгнувся. Він переконаний, що Україна не зможе виграти війну. В Кремлі мають радіти: глава угорського уряду зняв відповідальність Росії за її агресію проти України", - написав Ніколенко.

Він нагадав, що ті ж самі європейські політики стверджували торік, що Україна не має шансів протриматися більше, ніж 72 години.

"Вони помилилися тоді, помиляються і зараз. На відміну від прихильників капітуляції перед ворогом без опору, українці продовжать боротися до повного звільнення своїх територій від російської окупації. Це є єдиним шляхом не лише для відновлення миру в Україні, але і гарантування безпеки всієї Європи", - йдеться у коментарі.

У МЗС наголосили, що зараз критично важливо об’єднати зусилля задля того, аби Україна мала все необхідне для пришвидшення поразки Росії.

Як відомо, Угорщина заблокувала черговий транш на 500 млн євро з Європейського фонду миру, що підтримує Україну зброєю. Причина - оголошення Україною OTP Bank "спонсором війни".

Німеччина та Угорщина посперечалися в понеділок під час зустрічі міністрів закордонних справ у Брюсселі через роль цього банку в російській війні.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

МЗС – про припинення вогню на Близькому Сході: "Час проявити рішучість для примусу Москви" Сьогодні, 08 квітня

Трамп: США та Іран погодилися на двотижневе припинення вогню Сьогодні, 08 квітня

Верховна Рада ухвалила закон про "промисловий безвіз" із ЄС Вчора, 07 квітня

У Румунії висунули звинувачення двом українцям у справі про "вибухові" посилки 06 квітня

Зеленський: затяжна війна на Близькому Сході може відвернути США від України 05 квітня

Трамп підтвердив порятунок другого члена екіпажу винищувача F-15, який збили над Іраном 05 квітня

Німеччина вважає, що ЄС має відмовитися від одностайності заради ефективності 04 квітня

Зеленський прибув до Стамбула: зустрінеться з Ердоганом 04 квітня

У Сенаті вимагають пояснень щодо візиту групи підсанкційних російських депутатів 04 квітня

Зеленський: маємо бути готові до можливої зупинки постачань зброї США 03 квітня