Президент України Володимир Зеленський особисто візьме участь у саміті "Групи семи" в Японії.
Президент України Володимир Зеленський особисто візьме участь у саміті "Групи семи" в Японії.
Це в ефірі телемарафону підтвердив секретар РНБО Олексій Данілов, повідомляє кореспондент "Європейської правди".
"Ми були впевнені, що наш президент буде там, де потрібно країні… Там (на саміті G7. - Ред. ) ухвалюватимуться дуже важливі речі, і тому саме фізична присутність нашого президента є абсолютно важливою річчю для того, щоб відстоювати наші інтереси", - сказав Данілов.
Раніше агентство Bloomberg повідомило, що Зеленський особисто прибуде на саміт G7 у японській Хіросімі 19-21 травня.
За даними співрозмовників агентства, Зеленський полетить на військовому літаку США до Японії після зупинки в Саудівській Аравії, де він візьме участь в саміті Ліги арабських держав.
За словами Білого дому, всі члени G7 готуються до запровадження нових санкцій проти Росії та експортного контролю.
За інформацією джерел, мирний саміт щодо України стане темою обговорення лідерів країн G7.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Перший транш з 90 млрд, поляки проти України в ЄС, Франція перехопила судно РФ: новини дня
Офіційно: ЄС продовжив економічні санкції проти РФ на рік
Марта Кос розповіла, які шляхи вступу України зараз обговорюються в ЄС
В ЄС розповіли, як планують дати Україні наступні 100 млрд євро: будуть жорсткі вимоги
Рубіо відреагував на скарги Кремля щодо недотримання "духу Анкориджа"
Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України
На "енергетичному Рамштайні" оголосили про 375 млн євро на підтримку України
Фон дер Ляєн у Гданську оголосила про виділення 3,2 млрд євро макрофіну та коштів на дрони
Трамп заявив, що Зеленський "непогано справляється" у війні з РФ
Мерц: саміт НАТО в Анкарі має послати чіткий сигнал Путіну