США не роблять спроб перешкодити Україні розвивати власний потенціал дальнього радіусу дії, який може привести до ударів по території Росії.
США не роблять спроб перешкодити Україні розвивати власний потенціал дальнього радіусу дії, який може привести до ударів по території Росії.
Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на CNN.
"Ми не працюємо над тим, щоб перешкодити Україні розвивати свій власний потенціал", - сказав Остін у вівторок.
Його коментарі з'явилися після того, як у вівторок високопосадовець Державного департаменту США припустив, що за нещодавніми ударами безпілотників по двох російських базах стоять українці, і прямо звинуватив президента Росії Владіміра Путіна у скоєнні воєнних злочинів, націлених на цивільне населення та інфраструктуру.
Заступниця Державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд заявила, що "ніхто не взяв на себе відповідальність" за удари безпілотників, але додала, що "український народ є неймовірно інноваційним; він робить свої власні безпілотники, повітряні та морські, які є неймовірно ефективними".
Крім того, Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив у вівторок, що США "не заохочували і не дозволяли українцям завдавати удари всередині Росії".
Виступаючи на прес-конференції з міністром оборони Ллойдом Остіном та їхніми австралійськими колегами, Блінкен сказав, що йому відомо про удари безпілотників по російській території, але він не має додаткової інформації.
Речник Державного департаменту Нед Прайс також заявив, що Сполучені Штати не надавали Україні озброєння, яке дозволяло б здійснювати удари по території Росії, а також не заохочувало Київ вдаватися до таких дій.
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
В Угорщині Андраш Бака офіційно вступив на посаду президента
Трамп оголосив про триденну відстрочку нових мит для Канади
Зеленський вніс до ВР кандидатуру Сибіги на призначення главою МЗС
У Латвії сталась масштабна кібератака: президент каже про загрозу нацбезпеці
Туск: напад на українських дітей у Бидгощі – це антипольська дія
"Ми що, з глузду з’їхали? ": Прем’єр Латвії критикує відмову від заборони на в’їзд військовим РФ
Пансіонат для літніх людей у Києві
Як підготувати професійну конференцію: від програми до технічного оснащення
Электросамокат или электроскутер: что выбрать
Глава МЗС Естонії про дрон в Румунії: загроза існуватиме доти, доки Росія продовжує війну