Президентка Угорщини Каталін Новак здійснить візито до Києва та стане найбільш високопоставленою представницею сусідньої держави, що відвідає Україну від початку російського вторгнення.
Президентка Угорщини Каталін Новак здійснить візито до Києва та стане найбільш високопоставленою представницею сусідньої держави, що відвідає Україну від початку російського вторгнення.
Про візит повідомило угорське видання Index, пише "Європейська правда".
За даними видання, Новак здійснить візит до України на запрошення президента України Володимира Зеленського.
Передбачається, що Новак спочатку вирушить до Польщі літаком, а звідти в Україну поїздом.
Канцелярія президента Угорщини заявила, що не спростовує та не підтверджує цю інформацію. Між тим, джерела "Європейської правди" зазначають про можливе долучення Угорщини до зернової ініціативи, яку представлять в Києві у суботу.
Раніше Каталін Новак приєдналася до заяви із засудженням масованої ракетної атаки проти України 10 жовтня, в якій одинадцять президентів засудили напад. У заяві було сказано про неприйнятність того, що представники Москви погрожують світові ядерною зброєю.
У вересні вона заявила Генеральній Асамблеї ООН, що Угорщина засуджує російську агресію та надає економічну та гуманітарну допомогу біженцям з України відповідно до позиції угорського уряду. Вона також закликала країни-члени ООН зробити мир пріоритетом.
Весною Новак вимагала розслідувати воєнні злочини Росії.
Архів журналу Віче
|
№3 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Президент України прибув до Бухареста
Як обрати форму дзеркала для інтер'єру: Кругле чи Прямокутне?
Сійярто звинуватив Зеленського у брехні про угорську делегацію в Україні
Зеленському не відомо, що в Україні робить угорська делегація
Рада нацбезпеки Румунії дозволила США використовувати її бази для атак по Ірану
Німеччина готує до відправки Україні обладнання зі старих електростанцій
Як друкована продукція формує імідж компанії у Києві
В НБУ пояснили, чого чекають від інституцій ЄС на тлі нападу Угорщини на інкасаторів
Фіцо: ми з фон дер Ляєн погодилися, що транзит нафти через "Дружбу" має бути відновлений
Німеччина "назбирала" нову партію перехоплювачів до Patriot для України