Міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров вважає, що Сполучені Штати своєю підтримкою України все більше ризикують стати прямою стороною повномасштабної війни.
Міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров вважає, що Сполучені Штати своєю підтримкою України все більше ризикують стати прямою стороною повномасштабної війни.
Як передає "Європейська правда", про це Лавров заявив в інтерв’ю американському виданню Newsweek, опублікованому в середу.
Глава російського МЗС заявив, що зброя НАТО і США зокрема "використовується для обстрілу території Росії, що межує з Україною, вбиваючи там мирних жителів".
"У Пентагоні не приховують факту передачі Києву розвідданих і цілевказівок для ударів. Ми фіксуємо присутність американських найманців і радників "на полі бою". Сполучені Штати, по суті, балансують на межі перетворення на сторону конфлікту", - сказав Лавров.
Він вважає, що США "все ще живуть позавчорашнім днем" і "не можуть прийняти той факт, що сучасний світ більше не є західноцентричним".
"Сполучені Штати та їхні союзники готові пожертвувати Україною заради своїх геополітичних цілей. Для їхнього досягнення вони накачують країну зброєю, а це призводить до ескалації та тривалого конфлікту. Це відтерміновує перспективи його врегулювання", - додав глава МЗС РФ.
Лавров укотре заявив, що США не зацікавлені у встановленні миру в Україні й начебто "фактично заборонили Україні вести подальший діалог з Росією, після чого українська влада ухиляється від переговорного процесу".
Раніше речниця Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що Росія вважатиме постачання Україні далекобійних ракет вступом США у війну.
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
"Ми що, з глузду з’їхали? ": Прем’єр Латвії критикує відмову від заборони на в’їзд військовим РФ
Пансіонат для літніх людей у Києві
Як підготувати професійну конференцію: від програми до технічного оснащення
Электросамокат или электроскутер: что выбрать
Глава МЗС Естонії про дрон в Румунії: загроза існуватиме доти, доки Росія продовжує війну
NYT: Німеччина, Франція та Британія готують власний формат перемовин щодо України
Іспанська Сеута – під посиленою охороною через ризик нового напливу мігрантів
Директора CEO Club, затриманого у Польщі "за крадіжку велосипедів", звільнили
У Польщі затримали двох жінок, які напали на українців у Познані
Румунія втретє за добу оголошувала тривогу через повітряні цілі біля кордону з Україною