Президент РФ Владімір Путін оголошенням часткової мобілізації довів, що не зацікавлений у завершенні війни та хоче поглиблення кризи.

Президент РФ Владімір Путін оголошенням часткової мобілізації довів, що не зацікавлений у завершенні війни та хоче поглиблення кризи.
Про це заявив речник Єврокомісії Петер Стано на брифінгу у Брюсселі, пише "Європейська правда".
"Заяви президента Путіна про референдуми та часткову мобілізацію - лише ще один доказ, що Путін не зацікавлений у мирі. Він зацікавлений в ескалації своєї війни", - сказав Стано.
За його словами, ці заяви також ще одна ознака розпачу російської влади через те, як розвивається агресія проти України.
"Ці заяви також чіткий сигнал всій міжнародній спільноті, особливо під час проведення Генасамблеї ООН, що він прагне тільки продовжувати руйнівну війну, яка вже має багато поганих наслідків по всьому світу, не тільки в Україні", - додав речник.
Раніше глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель заявив, що Європейський Союз і його держави-члени ніколи не визнають результати псевдореферендумів на окупованих територіях України, а проти Росії можуть бути запроваджені додаткові санкції.
Як відомо, окупанти планують провести з 23 по 27 вересня псевдореферендуми про приєднання до Росії захоплених територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.
Глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що попри плани РФ провести псевдореферендуми про приєднання окупованих українських територій, Україна продовжить їх звільнення.
Проведення "референдумів" уже засудили ЄС, НАТО, США та низка інших країн.
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
"Ми що, з глузду з’їхали? ": Прем’єр Латвії критикує відмову від заборони на в’їзд військовим РФ
Пансіонат для літніх людей у Києві
Як підготувати професійну конференцію: від програми до технічного оснащення
Электросамокат или электроскутер: что выбрать
Глава МЗС Естонії про дрон в Румунії: загроза існуватиме доти, доки Росія продовжує війну
NYT: Німеччина, Франція та Британія готують власний формат перемовин щодо України
Іспанська Сеута – під посиленою охороною через ризик нового напливу мігрантів
Директора CEO Club, затриманого у Польщі "за крадіжку велосипедів", звільнили
У Польщі затримали двох жінок, які напали на українців у Познані
Румунія втретє за добу оголошувала тривогу через повітряні цілі біля кордону з Україною