Верховна Рада ухвалила законопроєкт №3663, який передбачає зміну системи управління загальнообовʼязковим державним соціальним страхуванням
Верховна Рада ухвалила законопроєкт №3663, який передбачає зміну системи управління загальнообовʼязковим державним соціальним страхуванням.
Про це повідомив перший заступник голови парламентського комітету Ради Ярослав Железняк у своєму Telegram.
Проєкт закону передбачає ліквідацію Фонду соціального страхування як юридичної особи та приєднання його до Пенсійного фонду.
Таким чином, функції соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання будуть передані до Пенсійного фонду України і його територіальних органів.
За ухвалення законопроєкту в цілому проголосували 238 народних депутатів. За перше читання народні обранці голосували ще до великої війни - у листопаді 2021 року.
Автори законопроєкту у пояснювальній записці стверджують, що ліквідація Фонду соцстрахування зекономить державі до 2-3 млрд грн на рік.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Кошта розповів лідерам ЄС, навіщо почав встановлювати контакт з Москвою
Зеленський та Туск провели переговори на полях саміту ЄС
Бельгія віддасть сім F-16, 150 тисяч дронів з Британії, Сполучені Штати домовляються з НАТО: новини дня
Пісторіус: Німеччина поставить Україні ракети "повітря-повітря" із власних запасів
Зеленський прибув на засідання у форматі "Рамштайн"
Британія надає Україні 150 тисяч безпілотників та понад 350 ракет і радарів ППО
Україна й Німеччина підписали угоду про розробку захисту від балістичних ракет
Рютте: Зеленський візьме участь у засіданні у форматі "Рамштайн"
Німеччина виділить Україні ще $400 млн на ППО та ракети для Patriot у межах PURL
Гегсет відзначив "прогрес" ініціативи PURL і досягнення українців на полі бою